Lijst Nederlandse binnenvaartschepen met beginletter P
P 1 Patrouillevaartuig De Hoop, Schiedam
P 11 Patrouillevaartuig J.H. van Eijk & Zn., Sliedrecht
P 12 Stoomsleepboot Schiffswerft Übigau, Dresden
P 16 Patrouillevaartuig
P 2 Patrouillevaartuig De Hoop, Schiedam
P 2 Patrouillevaartuig
P 21 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 22 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 22 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 23 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 23 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 24 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 25 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 26 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 27 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 27 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 28 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 29 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 3 Patrouillevaartuig
P 3 Patrouillevaartuig C.A. Engelaer, Beneden-Leeuwen
P 31 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 31 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 32 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 33 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 34 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 34 Patrouillevaartuig Greuns, Leeuwarden
P 35 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 35 Patrouillevaartuig Greuns, Leeuwarden
P 36 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 37 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 37 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 38 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 39 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 4 Patrouillevaartuig H. de Haas, Maassluis
P 4 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 40 Beunbak VEB Yachtwerft, Berlin
P 41 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 41 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 41 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 42 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 43 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 43 Patrouillevaartuig
P 44 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 44 Patrouillevaartuig Becker, Oberspay
P 44 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 45 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 46 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 46 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 47 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 48 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 49 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 49 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 5 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 5 Patrouillevaartuig
P 54 Patrouillevaartuig
P 54 Patrouillevaartuig C.A. Engelaer, Beneden-Leeuwen
P 55 Patrouillevaartuig Gebr. Akerboom, Leiden
P 55 Patrouillevaartuig Damen Shipyards Kozle
P 56 - Antoon Struycken Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 57 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 57 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 58 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 59 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 59 Patrouillevaartuig De Vries Lentsch, Amsterdam
P 59 Patrouillevaartuig
P 6 Patrouillevaartuig J. & K. Smit & Zn., Krimpen a/d IJssel
P 6 Patrouillevaartuig H. de Haas, Maassluis
P 61 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 62 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 63 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 64 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 64 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 65 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 65 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 66 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 66 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 67 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 68 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 69 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 7 Motorsleepboot J.H. van Eijk & Zn., Sliedrecht
P 7 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 7 Patrouillevaartuig
P 7 Patrouillevaartuig
P 71 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 72 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 73 Patrouillevaartuig De Vlijt, Aalsmeer
P 74 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 75 Patrouillevaartuig H.J. Koopman, Dordrecht
P 76 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 77 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 78 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 79 Patrouillevaartuig Becker, Oberspay
P 8 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 81 Werkschip Schottel Nederland, Warmond
P 82 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 83 - Ynso Scholten Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 84 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Hardinxveld
P 84 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 85 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 85 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 86 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 86 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 87 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 88 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 89 Patrouillevaartuig Schouten, Muiden
P 91 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 92 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 93 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 93 - De Ruiter Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 94 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 94 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 94 - Carel Polak Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 95 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 95 Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 96 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 96 - Leendert Donker Patrouillevaartuig Schottel Nederland, Warmond
P 97 Patrouillevaartuig De Vlijt, Aalsmeer
P 98 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P 99 Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Gorinchem
P V W 48 Ponton Werkschip Schouten, Muiden
P. Valentin Letzer Motorsleepboot De Toekomst, Boom
P.v.W. 82 Onderlosser Holland, Hardinxveld
Pa-Ja Motorvrachtschip Deutsche Industrie Werke, Berlin
Paar Motorsleepboot J.G. Hitzler, Regensburg
Pabea Motorvrachtschip Ewald Berninghaus, Duisburg
Paceas Motortankschip Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pacelli Sleepvrachtschip Smit, Alblasserdam
Pacelli Motorsleepboot Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Pacific Motortankschip St. Barbara, Eisden
Pacific Motortankschip Cruijsse, Oostkamp
Pacific Motorvrachtschip Ewald Berninghaus, Duisburg
Pacific Tankduwbak Rheinwerft Walsum, Walsum
Pacific Duw-Sleepboot De Koning, Papendrecht
Pacific Motortankschip Vahali, Gendt
Pacific Motortankschip Boele, Bolnes
Pacific Motorvrachtschip v/h Wed. A. van Duivendijk, Papendrecht
Pacific Motorvrachtschip Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Pacific Motortankschip De Hoop, Lobith
Pacifique Motorduwboot
Paco Motortankschip Stocznia Malbo, Malczyce
Pacydana Motorvrachtschip Schiffswerft Oberwinter (SWO), Oberwinter
Padang I Veerpont Bonn & Mees, Rotterdam
Padang II Veerpont Bonn & Mees, Rotterdam
Padang III Veerpont Bonn & Mees, Rotterdam
Padang IV Veerpont Bonn & Mees, Rotterdam
Padang IX Veerpont Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Padang V Veerpont Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Padang X Stoompassagiersschip Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Padang XI Veerpont P. Boele Pzn., Slikkerveer
Padang XII Stoompassagiersschip
Padang XIII Veerpont Boele, Bolnes
Paddegat 3 Veerpont
Paddegat 7 Veerpont Van Vlaardingen, Gouda
Padella Sleeptankschip Deggendorfer Schiffswerft, Deggendorf
Padova Motorvrachtschip Michot Fréres, Thuin
Padova Motorvrachtschip E. Herbosch, Schoten
Padova Motortankschip Bijlholt, Foxhol
Padova Sleepvrachtschip De Merwede, Hardinxveld
Padox Motorsleepboot Ernst Menzer, Geesthacht
Padua Motorvrachtschip Hendriks, Dodewaard
Padua Sleepvrachtschip v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Padua Sleepvrachtschip De Merwede, Hardinxveld
Padua Motorvrachtschip De Durme, Tielrode
Paelehei Motortankschip J.J. Sietas Werft, Hamburg
Paersado Motorvrachtschip Schulte & Bruns, Emden
Paes 3 Duw-Sleepboot van de Beldt, Westgrafdijk
Paes 4 Motorsleepboot Fikkers, Martenshoek
Paes 5 Motorsleepboot van Vliet & Co, Hardinxveld
Paes S 1 Motorsleepboot Holland, Hardinxveld
Pafos Motortankschip De Biesbosch, Dordrecht
Pagadder Motortankschip Sepers & Zn., Heerewaarden
Paganin iSleepvrachtschip De Haan & Oerlemans, Heusden
Paganini Motortankschip Giurgiu Shipyard, Giurgiu
Pajemal Sleepvrachtschip De Haan & Oerlemans, Heusden
Pake Motorvrachtschip Liesbosch, Jutphaas
Pako 2 Motortankschip J.G. Hitzler, Lauenburg
Paks Motorvrachtschip Schiff-& Maschinebau, Neckarsulm
Palace Noordwijk Reddingboot Habbeke Shipyard, Volendam
Paladin Motortankschip Cassens, Emden
Paladin Motorvrachtschip Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Paladino Motorvrachtschip M. van Garsse, Moerbeke
Palamas Motortankschip De Biesbosch, Dordrecht
Palanda Motorbeunschip Slob, Sliedrecht
Palandiel Motortankschip
Palatia Motorvrachtschip Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Palatinia Sleeptankschip Gebr. Pot, Bolnes
Palenbak V Sleepvrachtschip Gebr. Pot, Bolnes
Palestel Motorduwboot Rheinwerft Walsum, Walsum
Palestel 26 Motorduwboot Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Palestel 29 Motortankschip Lankewerft, Berlin-Spandau
Palestina Sleepvrachtschip Holland, Hardinxveld
Paljas Waterboot Volharding, Wartena
Palladium Passagiersschip Linz Schiffswerft, Linz
Pallas Motortankschip Vahali, Gendt
Pallas Motortankschip VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Pallas Vissersboot
Pallas Motorvrachtschip Gebr. Boot, Leiderdorp
Pallas Athena Motorvrachtschip Van Langerbrugge, Gent
Palma Sleepvrachtschip v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Palmeras Motorvrachtschip Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Palmeras Motorvrachtschip Groot Ammers, Schiedam
Palmersward Motorbeunschip Bodewes, Millingen a/d Rijn
Palmgracht Varend Woonschip De Amstel, Ouderkerk a/d Amstel
Paloma Motorvrachtschip Deutsche Industrie Werke, Berlin
Paloma Motorvrachtschip Gutte Hoffnungshütte, Walsum
Paloma Motorvrachtschip Boele, Bolnes
Palustris Motorsleepboot Damen Shipyard, Hardinxveld
Palü Motortankschip Jos Boel & Zn., Temse
Pam 10 Motortankschip De Hoop, Hardinxveld
Pam 11 Sleeptankschip P. Smit Jr., Rotterdam
Pam 12 Sleeptankschip P. Smit Jr., Rotterdam
Pam 13 Motortankschip P. Smit Jr., Rotterdam
PAM 14 Motortankschip P. Smit Jr., Rotterdam
Pam 15 Motortankschip De Groot & Van Vliet, Slikkerveer
Pam 17 Motortankschip Timmer, Overschie
Pam 18 Motortankschip De Hoop, Hardinxveld
Pam 19 Motortankschip Piet Hein, Papendrecht
Pam 20 Motortankschip Ewald Berninghaus, Duisburg
Pam 21 Motortankschip Ewald Berninghaus, Duisburg
Pam 22 Motortankschip Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Pam 23 Motortankschip Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pam 24 Motortankschip De Hoop, Hardinxveld
Pam 25 Motortankschip De Hoop, Schiedam
Pam 26 Motortankschip Timmer, Overschie
Pam 27 Timmer, Overschie
Pam 28 Motortankschip Timmer, Overschie
Pam 29 Motortankschip Timmer, Overschie
PAM 30 Motortankschip Timmer, Overschie
Pam 31 Motortankschip Niestern Scheepsbouw, Hellevoetsluis
Pam 32 Motortankschip Niestern Scheepsbouw, Hellevoetsluis
Pam 33 Motortankschip Piet Hein, Papendrecht
Pam 34 Motortankschip Piet Hein, Papendrecht
Pam 35 Motortankschip Jonker & Stans, Hendrik-Ido-Ambacht
Pam 36 Motortankschip IJsselwerf, Capelle a/d IJssel
Pam 82 Motortankschip Timmer, Overschie
Pam 83 Bunkerstation Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pam 87 Bunkerboot Timmer, Delft
Pam 89 Bunkerstation Timmer, Delft
Pama Sleepvrachtschip De Haan & Oerlemans, Heusden
Pamela Motortankschip Vahali, Gendt
Pamela Motortankschip
Pamina Motortankschip Weserwerft, Minden
Pamir Motorvrachtschip Meintjes, Antwerpen
Pamir Motorvrachtschip v.d. Tak, 's-Gravenmoer
Pamir Motortankschip Centromost Stocznia Rzeczna, Plock
Pamir Motorvrachtschip H. Grube, Hamburg
Pamoja Motorvrachtschip Stocznia Kozle Serwis, Kozle
Pampero Motorvrachtschip Ernst Menzer, Geesthacht
Pampero Motortankschip Tille Scheepsbouw, Kootstertille
Pampus Motorsleepboot Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Pampus Veerpont van de Werf & Visser, Gorredijk
Pampus Stoomsleepboot Huijgens & van Gelder, Amsterdam
Pampus Recreatievaartuig Damen Shipyard, Hardinxveld
Pampus Motorvrachtschip Schiffswerft Oberwinter (SWO), Oberwinter
Panagia Motortankschip Vahali, Gendt
Panama Sleepvrachtschip H. Grube, Hamburg
Panama Motorvrachtschip Ets Mory, Péronnes-lez-Antoing
Panamax Motortankschip Baltysky Zavod Shipyard, St. Petersburg
Panamera Motorvrachtschip Stami, Dordrecht
Panamera Motorvrachtschip Changjiang Shipyard, Wuhu City
Panamera Motorvrachtschip JSC Volgograd Shipbuilding Plant, Volgograd
Panamera Motortankschip Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Panda Motorvrachtschip Deutsche Industrie Werke, Berlin
Panda Logementschip Hendriks, Dodewaard
Panda Motorvrachtschip Alfred Hagelstein, Lübeck-Travemünde
Panda Motorvrachtschip De Haan & Oerlemans, Heusden
Panda Motorvrachtschip Pape, Bremen-Rönnebeck
Panda Werkschip Damen Shipyard, Hardinxveld
Panda Motorvrachtschip Engelen & Landeghem, Buggenhout
Pandan XIII Stoomsleepboot
Pandang VIII Veerpont Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Pandion Patrouillevaartuig Damen Shipyard, Hardinxveld
Pandora Motorvrachtschip Cassens, Emden
Pandora Sleepvrachtschip v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Pandora Motorvrachtschip De Biesbosch, Dordrecht
Pandora Motorvrachtschip Bodewes, Martenshoek
Pandora Duw-Sleepboot Huiskens & van Dijk, Dordrecht
Pandora 2 Motorvrachtschip Bodewes, Martenshoek
Pandur Motorvrachtschip Gebr. Schürenstedt, Bardenfleth
Panera Motortankschip Kherson Shipyard, Kherson
Panerai Motorvrachtschip JOC Shipbuilding Industry, Nanjing
Panerai II Vrachtduwbak JOC Shipbuilding Industry, Nanjing
Pani-Sinto Motorvrachtschip Van Langerbrugge, Gent
Pania Motorvrachtschip Vickers & Sons, Barrow
Pankgraf Motorvrachtschip Lankewerft, Berlin-Spandau
Pankgraf Motorvrachtschip Friedrich Rasche, Uffeln-Vlotho
Pankgraf Motorvrachtschip Deutsche Industrie Werke, Berlin
Pannekoekenboot Den Diel Restaurantschip Mulder & Rijke, IJmuiden
Pannenkoekenboot Restaurantschip van Duijvendijk, Ouderkerk a/d IJssel
Pannerden Motortankschip Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Pannonia Motorvrachtschip Boele, Bolnes
Panorama Motorvrachtschip Friedrich Rasche, Uffeln-Vlotho
Panorama Motorvrachtschip Botje Ensing, Groningen
Panorama Motorvrachtschip Oberweserwerft, Bodenwerder
Panta Rei Motorvrachtschip Bodewes, Martenshoek
Panta Rhei Motorvrachtschip E.J. Smit & Zn., Westerbroek
Panta Rhei Motorvrachtschip T. van Duijvendijk, Lekkerkerk
Panta Rhei Motorvrachtschip Centromost Stocznia Rzeczna, Plock
Panta Rhei Motorvrachtschip Haak, Zaandam
Panta Rhei Motorbeunschip Joh. van Duijvendijk, Krimpen a/d IJssel
Panta Rhei Motorvrachtschip Jialong Shipyard, Nanjing
Panta Rhei Motorvrachtschip Leninskaya Kuznitsa Shipyard, Kiev
Panta Rhei Motorvrachtschip De Hoop, Leiden
Panta Rhei Motorvrachtschip Janathijs, Rumst
Panta Rhei Motorvrachtschip Altena, Werkendam
Panta Rhei Motorvrachtschip Taizhou Kouan Shipbuilding, Taizhou
Panta Rhei Motorvrachtschip
Panta Rhei Motorvrachtschip Lanser, Sliedrecht
Panta Rhei Motorduwboot van Gelder, Gorinchem
Panta Rhei Duw-Sleepschip De Groot & van Vliet, Slikkerveer
Panta Rhei Motorvrachtschip Hermann Sürken, Papenburg
Panta Rhei Motorvrachtschip St. Pieter, Hemiksem
Panta Rhei 1 Motorvrachtschip Daniel Bergsiek, Rinteln
Panta Rhei 2 Motorvrachtschip Gutehoffnungshütte, Walsum
Panter Motorsleepboot van Mill, Hardinxveld
Panter Motorsleepboot
Pantera Poedertanker Rheinwerft Walsum, Walsum
Pantheon Motortankschip Jos Boel & Zn., Temse
Panther Motorvrachtschip Pape, Bremen-Rönnebeck
Panther Motorvrachtschip Deutsche Industrie Werke, Berlin
Panther Motorvrachtschip Deutsche Industrie Werke, Berlin
Pantheras Motorvrachtschip Gebr. Schürenstedt, Bardenfleth
Pantheras Motorvrachtschip Julius Diederich, Oldersum
Panthere Motorsleepboot Jos Boel & Zn., Temse
Panus Motorduwboot Ceske Lodenice, Melnik
Paolo Motorvrachtschip 1955 De Merwede, Hardinxveld
Paos Motorvrachtschip 1961 De Durme, Tielrode
Papagena Motorvrachtschip 1960 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Papageno Cruiseschip 1971
Papensee Motorsleepboot 1943 Chantier Naval de la Haute Seine, Villeneuve-le-Roi
Papillon Motorvrachtschip 2005 Dalian Development Shipyard, Dalian
Papillon Motorvrachtschip 1973 Arminiuswerft, Bodenwerder
Papillon Motorvrachtschip 2009 Sainty Shipbuilding, Jiangdu
Papillon Motorvrachtschip 1961 Bijholt, Foxhol
Papillon Motorvrachtschip 1926 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Paraat Motorvrachtschip 1963 T. van Duijvendijk, Lekkerkerk
Paraat Motorvrachtschip 1932 Gebr. van der Werf, Deest
Paraat Motorsleepboot 1950 Hijlkema, Martenshoek
Paraat Motorvrachtschip 1914 Gebr. van de Windt, Vlaardingen
Parabolus Motortankschip 1958 Ewald Berninghaus, Duisburg
Parade Motorvrachtschip 1972 Cassens, Emden
Paradiso Sleepvrachtschip 1926 De Groot & van Vliet, Slikkerveer
Paradiso Rondvaartboot 2001 Bock & De Meyer, Leimuiden
Paradizo Motorvrachtschip 1974 Fulton, Ruisbroek
Paradizo II Vrachtduwbak 2013
Paradox Motortankschip 1973 Vahali, Gendt
Paradox Motorvrachtschip 1988 Lanser, Sliedrecht
Paradox Motorvrachtschip 1971 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Paradox Motorduwboot 1942 Chr. Ruthof, Regensburg
Paradox Motorvrachtschip 2000 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Parana Sleepvrachtschip 1925 Gutte Hoffnungshütte, Walsum
Parana Motorvrachtschip 1958 Jos Boel & Zn., Temse
Paraña Motorvrachtschip 1994 Remontowa Stocznia Rzeczna, Wroclaw
Paraña Motorvrachtschip 2007 Sainty Marine, Yizheng
Parchim Motorsleepboot 1964 VEB Yachtwerft, Berlin
Parcifal Motorvrachtschip 2000 Brodoremont, Ba?ki Monoštor
Parcifal Motorvrachtschip 1956 Cassens, Emden
Parcival Werkvaartuig 1998 Ravestein, Deest
Parcival Stoompassagiersschip 1902 Gebr. Sachsenberg, Köln-Deutz
Parcours Motorvrachtschip 1972 Cassens, Emden
Pardoes Motorduwboot 1976 Ceske Lodenice, Praha
Pareatis Varend Woonschip 1961 De Wachter, Boom
Parel van de Linge Passagiersschip 2002 De Kaap, Meppel
Parelion Duw-Sleepboot 1929 H.J. Koopman, Dordrecht
Parentis Motortankschip 1935 Triton Schiffswerft, Duisburg
Paretz Werkvaartuig 2004 Hermann Barthel, Derben
Parey Motorvrachtschip 1963 VEB Schiffswerft Oderberg, Oderberg
Parforce Motorvrachtschip 1965 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Parforce Motorvrachtschip 1974 Van Langerbrugge, Gent
Parico Motorvrachtschip 1924 De Haan & Oerlemans, Heusden
Paris Motorvrachtschip 2010 De Kaap, Meppel
Paris Motorsleepboot 1987 G. Bijlsma & Zn., Wartena
Paris Radersleepboot 1910 Gebr. Sachsenberg, Rosslau a/d Elbe
Paris
Paris Motortankschip 1991 De Merwede, Hardinxveld
Paris II Vrachtduwbak 2010 De Kaap, Meppel
Parkkade Motortankschip 2001 Qing Shan Shipyard, Wuhan
Parma Motorsleepboot 1910 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Parma Motorvrachtschip 1940 van de Beldt, Westgrafdijk
Parma Motorvrachtschip 1956 St. Pieter, Hemiksem
Parma Motorvrachtschip 1953 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Parma II Duw-Sleepschip 1925 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Parnas Motorsleepboot 1939 G. Bijlsma & Zn., Wartena
Paro Poedertanker 1950
Parola Motorvrachtschip 1963 Geertman, Zwartsluis
Parola Motorvrachtschip 1927 De Haan & Oerlemans, Heusden
Parola Motorvrachtschip 1927 Kennes, Boom
Parola Motortankschip 1987 Tille Scheepsbouw, Kootstertille
Parola Motorvrachtschip 1936 Triton Werft, Duisburg-Meidrich
Parola Motorvrachtschip 1954 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Parola Motorbeunschip 1980 Reconwerk, Dordrecht
Paroli Motorvrachtschip 1960 Schulte & Bruns, Emden
Parsec Motortankschip 1959 J.G. Hitzler, Lauenburg
Parsifal Motorvrachtschip 1967 Schimag, Neckarsulm
Parsifal Sleepvrachtschip 1912 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Parthenos Motorvrachtschip 1957 Schipper & Goern, Lauenburg
Participant Motorvrachtschip 1980 Lanser, Sliedrecht
Participant Motorvrachtschip 1928 Liesbosch, Jutphaas
Partizaan Motortankschip 1963 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Partizaan Motortankschip 1973 St. Barbara, Eisden
Partizaan Motortankschip 2001 Astrachan Plant, Astrachan
Partizan Motorvrachtschip 1954 Arminiuswerft, Bodenwerder
Partner Motortankschip 1974 Arminiuswerft, Bodenwerder
Partner Motorvrachtschip 1957 Lankewerft, Berlin-Spandau
Partout Motorvrachtschip 1964 Meintjes, Antwerpen
Partout Motorvrachtschip 1964 De Durme, Tielrode
Partout Stoomsleepboot
Pasadena Motortankschip 1962 van Langerbrugge, Gent
Pasadena Motorvrachtschip 2002 Rybinsk Shipyard, Rybinsk
Pasar Motorvrachtschip 1926 De Haan & Oerlemans, Heusden
Pasar Motortankschip 1972 Ernst Menzer, Geesthacht
Pasar 2 Duw-Sleepboot 1936 Gebr. Wiemann, Brandenburg
Pascal Motortankschip 1990 De Biesbosch, Dordrecht
Pascal Motorvrachtschip 1979 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pascal Motorsleepboot 1910 Vredenhof, Amsterdam
Pascal Motorvrachtschip 1966 van Langerbrugge, Gent
Pascal Duw-Sleepboot 1932 Marckmann & Faassen, Capelle a/d IJssel
Pascal 2 Duw-Sleepboot 1954 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pascal-V Motortankschip 1961 Haak, Zaandam
Pascale Motortankschip 2015 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Pascani Motorsleepboot 1960
Pascua Zeilschip 1914 De Ridder, Rotterdam
Pasha Motorduwboot 1963 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Passaat Motorbeunschip 1966 Joh. van Duijvendijk, Krimpen a/d IJssel
Passaat Motortankschip 1981 De Kaap, Meppel
Passaat Motorvrachtschip 1957 Meintjes, Antwerpen
Passaat Motortankschip 1961 Pattje, Waterhuizen
Passage Motorvrachtschip 1963 van Langerbrugge, Gent
Passage Motorvrachtschip 1962 St. Pieter, Hemiksem
Passage Motorvrachtschip 1930 Gebr. Niestern, Delfzijl
Passant Motorvrachtschip 1958 Pattje, Waterhuizen
Passant Motorvrachtschip 1974 Piet Hein, Papendrecht
Passant Motorvrachtschip 1912 Gebr. Boot, Delft
Passant Motorvrachtschip 2004 Kladovo Shipyard, Kladovo
Passant Motorvrachtschip 2009 Holland Shipyards, Hardinxveld-Giessendam
Passant Motorsleepboot 1959 Th. A de Groot, Landsmeer
Passat Motorsleepboot 1956 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Passat Motorvrachtschip 1971 H. Grube, Hamburg
Passat Motortankschip 1956 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Passau Passagiersschip 1986 J.G. Hitzler, Regensburg
Passauer Wolf Passagiersschip 1977 J.G. Hitzler, Regensburg
Passavant Meetvaartuig 1956
Passavant Motorvrachtschip 1901 Gebr. van der Rijken, Waspik
Passe Avant Motorsleepboot 1930
Passe Partout II Stoomsleepboot 1910 Huiskens & van Dijk, Dordrecht
Passe Partout II Stoomsleepboot 1913 Boele, Bolnes
Passe Partout V Stoomsleepboot 1907 P. Smit Jr., Rotterdam
Passe Partout VI Stoomsleepboot 1907 P. Smit Jr., Rotterdam
Passeerdersgracht Poedertanker 1963 De Amstel, Ouderkerk a/d Amstel
Passim Motorsleepboot 1943 J. Braun, Speyer
Passim Sleepvrachtschip 1929 De Vooruitgang, Zaandam
Passion Motorvrachtschip 1994 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Passion II Vrachtduwbak 1994 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Passiva Woonschip 1907 van den Adel, Papendrecht
Passwang Motorvrachtschip 1963 De Beer, Zaandam
Pasteur Motortankschip 1987 Lanser, Sliedrecht
Pasteur Stoomsleepboot 1919 S.A. Ateliers et Chantiers de la Loire, Nantes
Pasteur Stoomsleepboot 1914 Linz Schiffswerft, Linz
Pasto Stoomsleepboot 1909 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Pasto Motorduwboot 1973 Deltawerf, Sliedrecht
Pat-Vero Motorvrachtschip 1964 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Patagonië Motorbeunschip 1980 Vahali, Gendt
Pati Motorvrachtschip 1966 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Patience Motorvrachtschip 1928 De Hoop, Leiden
Patimar Motorvrachtschip 1924 Stapel & Schild, Enkhuizen
Patisari Motorvrachtschip 1965 De Jong & Smit, IJsselmonde
Patmar-Z Motorvrachtschip 1949 H. de Jong & Zn., Papendrecht
Patmos Motortankschip 1987 Alblas, Hendrik-Ido-Ambacht
Patras Motortankschip 1963 De Rupel, Rupelmonde
Patri Ange Motorvrachtschip 1965 M. van Garsse, Moerbeke
Patria Motorvrachtschip 1966 René de Winter, Boom
Patria Motorvrachtschip 1930 Hendriks, Dodewaard
Patria Motorvrachtschip 1958 De Rupel, Boom
Patria Motorvrachtschip 1960 Fulton, Willebroek
Patria Motorvrachtschip 1927 Gebr. Pot, Bolnes
Patria Cruiseschip 1940 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
PatriaMotorvrachtschip 1956 De Biesbosch, Dordrecht
Patria Motorvrachtschip 1960 Claessens, Boom
Patria Motortankschip 1963 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Patria Motorvrachtschip 1963 Van Vlaardingen, Gouda
Patria Motorvrachtschip 1925 Stapel & Schild, Enkhuizen
Patria Motorvrachtschip 1909 Industrie, Alphen a/d Rijn
Patria Motorbeunschip 1970 Van Nugteren, Irnsum
Patria Motorsleepboot 1930 Amels & Zn., Makkum
Patria Motorvrachtschip 1971 Ceske Lodenice, Melnik
Patria Motorvrachtschip 1951 Jansen, Druten
Patria Y 8760 Motortankschip 1999 De Hoop, Schiedam
Patricia Motortankschip 2009 Centromost Stocznia Rzeczna, Plock
Patricia Duw-Sleepboot 1925 P. Smit Jr., Rotterdam
Patricia Motorvrachtschip 1959 De Durme, Tielrode
Patricia Motorsleepboot 1953 N. Zuidam, Haarlem
Patricia Motortankschip 2010 JSC Archangelsk Shipbuilding, Archangelsk
Patricia Motortankschip 1958 De Vooruitgang, Zaandam
Patricia-V Motortankschip 1957 Germersheimer Schiffswerft, Germersheim
Patrick Duw-Sleepboot 1972 J. Oelkers, Hamburg
Patrick Motorvrachtschip 1958 Mainil & Kinderen, Ledeberg
Patrick Motorvrachtschip 1981 Hans Boost, Trier
Patrick Motortankschip 1941 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Patrick Motorvrachtschip 1912 T. van Duijvendijk, Lekkerkerk
Patrick Motorvrachtschip 1923 Meijer, Beneden Leeuwen
Patrick Motorsleepboot 1880 Farces et Chartiers de la Mediterranee, Le Havre
Patrick Motorvrachtschip 1953 Jacobs & Kinderen, Schelle
Patrick Motortankschip 1957 Ernst Menzer, Geesthacht
Patrick Motortankschip 1962 Timmer, Overschie
Patrick Motorvrachtschip 1928 Boele, Bolnes
Patrick V Vrachtduwbak 1981 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Patrick-V Motorvrachtschip 1943 De Biesbosch, Dordrecht
Patrijs Motorduwboot 2016
Patrik Motortankschip 1963 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Patriot Motorsleepboot 1966
Patriot Motorvrachtschip 1943 De Noord, Alblasserdam
Patrisica Motorvrachtschip 1994 Severnav SA, Drobeta-Turnu Severin
Patrisica Motorvrachtschip 1955 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Patrisica II Vrachtduwbak 2003 Stocznia Konstal, Nowa Sol
Patrona Motorvrachtschip 1946 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Patson Motortankschip 1952 Rheinwerft Walsum, Walsum
Patson Motortankschip 1955 Gutte Hoffnungshütte, Walsum
Pattie Motorsleepboot 1977 Damen Shipyard, Hardinxveld
Patty Motorvrachtschip 1959 Schimag, Neckarsulm
Patty Motorvrachtschip 1934 Gebr. Pot, Bolnes
Patvero Motorvrachtschip 1962 Hellemans (Roelants), Boom
Paul Sleepvrachtschip 1925 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Paul Sleepvrachtschip 1909 Struppe, Aussig
Paul Motorvrachtschip 1919
Paul Motortankschip 1957 Schiffswerft Oberwinter (SWO), Oberwinter
Paul Motorbeunschip 2019 TB Shiprepair, Meppel
Paul Motorvrachtschip 1912 De Jong & Smit, IJsselmonde
Paul Sleepvrachtschip 1905 Ewald Berninghaus, Duisburg
Paul Stoomsleepboot 1923 Heijden, Hamburg
Paul Motorvrachtschip 1963 Fulton, Willebroek
Paul Sleepvrachtschip 1916 Van Suijlekom, Raamsdonksveer
Paul Motorvrachtschip 1938 René de Winter, Boom
Paul Motorvrachtschip 1974 Gebr. Elfring, Haren / Ems
Paul Adriaan Sleepvrachtschip 1930 A. de Bakker, Rotterdam
Paul Burmester Motortankschip 1973 Wrocklawska, Wroclaw
Paul Delvaux Motorvrachtschip 1987 Peters, Kampen
Paul Delvaux Motorvrachtschip 2008 Astrachan Plant, Astrachan
Paul Epple (K.E. 8) Motorvrachtschip 1910 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Paul Hubele Motorvrachtschip 1961 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Paul Johannes Reddingboot 2007 Habbeke Shipyard, Volendam
Paul Könemann Motorvrachtschip 1963 Friedrich Rasche, Uffeln-Vlotho
Paul Marie Motorsleepboot 1943 Gusto, Schiedam
Paul P. Motorvrachtschip 1929 De Groot & van Vliet, Slikkerveer
Paul Peters Motorsleepboot 1963 A. Bonne, Hamburg
Paul Valery Motorvrachtschip 1951 S.C.A.R., Strasbourg
Paul Vidal Motorsleepboot 1949 Jonker & Stans, Hendrik-Ido-Ambacht
Paul Watson Motorsleepboot 1915 Huiskens & van Dijk, Dordrecht
Paula Motorsleepboot 1978 Damen Shipyard, Gorinchem
Paula Motorvrachtschip 1961 Terneuzense Scheepsbouw, Terneuzen
Paula Beurtmotorvrachtschip 1931 De Jong & Smit, IJsselmonde
Paula Motortankschip 1956 Piet Hein, Papendrecht
Paula Stoomsleepboot 1888 Burgerhout, Rotterdam
Paula Stoomsleepboot 1930 Schipper & van Dongen, Geertruidenberg
Paula Motorvrachtschip 1953 Ewald Berninghaus, Duisburg
Paula Duw-Sleepboot 1946 Bodewes, Foxhol
Paula Sleepvrachtschip 1898 Gebr. Jonker, Kinderdijk
Paula Duw-Sleepboot 1931 Erlenbacher Schiffswerft, Erlenbach
Paula Motorvrachtschip 1954 Schulte & Bruns, Emden
Paula Motorvrachtschip 1930 Gutte Hoffnungshütte, Walsum
Paula Motorvrachtschip 1933 De Hoop, Lobith
Paula Anna Motorvrachtschip 1954
Paula Clara Sleepvrachtschip 1925 Wortelboer, Westerbroek
Paula Johan Motorvrachtschip 1885 Bodewes, Hoogezand
Paula Strack Motorduwboot 1895 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Paula-F Zandzuiger 1957 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Paula-Ilse Motorvrachtschip 1913 W. Stützer, Havelberg
Paula-K Motortankschip 1959 VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Paulien Motorvrachtschip 1930 Vooruit, Enkhuizen
Paulien Motorsleepboot 1939 Vahali, Gendt
Paulina Motorbeunschip 1970 Sepers & Zn., Heerewaarden
Paulina Motorvrachtschip 1923 De Vooruitgang, Alphen a/d Rijn
Paulina Motorvrachtschip 1957 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Paulina Motorvrachtschip 1960 Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Paulina Motortankschip 1974 S.C.A.R., Strasbourg
Paulina Motorvrachtschip 1940 Schimag, Mannheim
Paulina Motorvrachtschip
Paulina Motorvrachtschip 1940 Boele, Bolnes
Pauline Motorvrachtschip 1971 Brodogradiliste Tito, Belgrado
Pauline Motorvrachtschip 1928 De Haan & Oerlemans, Heusden
Pauline Motorvrachtschip 1925 Gebr. Sachsenberg, Köln-Deutz
Pauline Sleepvrachtschip 1906 Gebr. Jonker, Kinderdijk
Pauline Stoomsleepboot 1882 Wed. C. Boele & Zn., Slikkerveer
Pauline Stoomsleepboot 1916 van der Schuijt, Papendrecht
Pauline Stoomsleepboot 1897
Pauline Motorbeunschip 1974 G. Bijlsma & Zn., Wartena
Pauline Motorvrachtschip 1929 Vooruit, Enkhuizen
Pauline Anette Motorvrachtschip 1979 Joh. van Duijvendijk, Krimpen a/d IJssel
Pauline Anette Motorvrachtschip 2001 Jiangdu Xinhua Shipbuilding, Yangzhou
Pauline Elizabeth Zeilcharterschip 1908 Haezer & Zn., Hardinxveld
Pauline-P Motorvrachtschip 1907 Nederlof, Sliedrecht
Paulus Motorvrachtschip 1914 Zeeland, Hansweert
Paulus Tankduwbak 1963 Meuse & Sambre, Beez
Paulus de Korte Sr. Motorbeunschip 1971 RAL, Irnsum
Paulus Hendrik Motorsleepboot 1929 Gebr. Mulder, Stadskanaal
Pavo Bergingsvaartuig 1955
Pavo Meetvaartuig 1968 Gebr. Akerboom, Leiden
Pavo Vrachtduwbak 1981 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Pax Motorvrachtschip 1960 Peters, Dedemsvaart
Pax Sleepvrachtschip 1905 Pannevis, Alphen a/d Rijn
Pax Motorvrachtschip 1954 Gustavsburg, Mainz-Gustavsburg
Pax Motorvrachtschip 1921 De Toekomst, Boom
Pax Rondvaartboot 1965 Cammenga's Jacht & Scheepswerf, Zaandam
Pax Motorsleepboot 1943 Hijlkema, Martenshoek
Pax Motorvrachtschip 1907 Gebr. Boot, Leiderdorp
Pax Motorvrachtschip 1955 De Groot & Van Vliet, Slikkerveer
Pax Motorvrachtschip 1940 Jacobs & Kinderen, Schelle
Pax Stoomsleepboot 1900 Huiskens & van Dijk, Dordrecht
Pax Motorvrachtschip 1955 Lankewerft, Berlin-Spandau
Pax Motorvrachtschip 1942 Hellemans (Roelants), Boom
Pax Stoomsleepboot 1895 P. Boele Pz., Slikkerveer
Pax Motorvrachtschip 1913 Gebr. Boot, Leiderdorp
Pax Sleepvrachtschip 1908 Gebr. de Boer, Lemmer
Pax Motorvrachtschip 1898 Appelo, Zwartsluis
Pax Motorsleepboot 1924 Marckmann & Faassen, Capelle a/d IJssel
Pax Sleepvrachtschip 1901 Scheepswerf H.F. Wiegerink & Co., Nijmegen
Pax Motorvrachtschip 1929 Hellemans (Roelants), Boom
Pax Motorvrachtschip 1942 Hellemans (Roelants), Boom
Pax Motorvrachtschip 1939 De Durme, Tielrode
Pax Motorvrachtschip 1946 Jos Boel & Zn., Temse
Pax Stoomsleepboot 1907 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Pax Motorvrachtschip 1897 Kalkman, Capelle a/d IJssel
Pax Zeilschip 1908 H. Kroeze, Hoogezand
Pax Motorsleepboot 1933 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Pax Motorvrachtschip 1951 Terneuzense Scheepsbouw, Terneuzen
Pax Motortankschip 1951 Stulcken & Sohn, Hamburg
Pax Motortankschip 1958 VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Pax Sleepvrachtschip 1902 Gebr. van der Rijken, Waspik
Pax Stoomsleepboot 1911 Boon Molema & Coock, Hoogezand
Pax Motorvrachtschip 1962 Boele, Bolnes
Pax Motorvrachtschip 1948 Dominion Bridge Compagnie Co, Lachine Quebec
Pax Motorvrachtschip 1973 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Pax Motorvrachtschip 2001 Slovenske Lodenice, Komarno
Pax Sleepvrachtschip 1924
Pax Motorvrachtschip 1927 Wortelboer, Delfzijl
Pax Motorvrachtschip 1953 De Toekomst, Boom
Pax Sleepvrachtschip 1904 Gebr. Boot, Leiderdorp
Pax Motorvrachtschip 1971 H. Grube, Hamburg
Pax Motorvrachtschip 1965 Gebr. Grol, Zuidbroek
Pax Motorvrachtschip 1911 Stapel & Schild, Enkhuizen
Pax Motorvrachtschip 1962 Pattje, Waterhuizen
Pax Motorvrachtschip 1905 Jonker & Stans, Hendrik-Ido-Ambacht
Pax Dei II Motorvrachtschip 1925 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Pax Europa Vrachtduwbak 1982 Krupp Schiffswerft, Duisburg
Pax III Sleepvrachtschip 1930 Bodewes, Martenshoek
Pax IV Passagiersschip 1930 Verschure & Co, Amsterdam
Pax Mea Motorvrachtschip 1952 S.C.A.R., Strasbourg
Pax Montana Motortankschip 1972 Hans Boost, Trier
Pax Montana Motortankschip 1998 De Kaap, Meppel
Pax Mundo Motorvrachtschip 1973 Hilgers, Rheinbrohl
Pax Mundo Motorvrachtschip 1948 Haarlemse Scheepsbouw Mij., Haarlem
Pax Tecum Motorvrachtschip 1962 De Dollard, Landsmeer
Paxi Motortankschip 1972 Vahali, Gendt
Pay Motorvrachtschip 1958 Arminiuswerft, Bodenwerder
Payom Motortankschip 1987 Alblas, Hendrik-Ido-Ambacht
Payom Motortankschip 1994 Severnav SA, Drobeta-Turnu Severin
Payom Motortankschip 1955 Rheinwerft, Mainz-Mombach
Payom Motortankschip 1930 Gebr. Pot, Bolnes
PD 13 Motordekschuit 1914 Stapel, Zaandam
Pe Ge Motorsleepboot 1930 Barkmeijer, Stroobos
Pe Jo Motorvrachtschip 1923 Stapel & Schild, Enkhuizen
Pe-Ad Motorvrachtschip 1923 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Peace Raft Motorvrachtschip 1924 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Pead Motorvrachtschip 1912 Gebr. Pot, Bolnes
Pead Stoomsleepboot 1881
Pead Motorsleepboot 1901 Kromhout, Amsterdam
Pealko Motorvrachtschip 2008 Stocznia Konstal, Wroclaw
Pealko Motorvrachtschip 1981 J.H. van Eijk & Zn., Sliedrecht
Peansa Motorvrachtschip 1940 Boele, Bolnes
Pecaro Motorvrachtschip 1995 Ceske Lodenice, Usti
Pecaro Motorvrachtschip 2010 Stig Jiangsu Sugang Shipbuilding, Yizheng
Pechelbronn Motortankschip 1946 Chantiers de la Basse-Seine, Sotteville-lès-Rouen
Pecunia Motorvrachtschip 1963 Lambrechts, Boom
Pecunia Motorvrachtschip 1999 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Pecunia Motorvrachtschip 2007 Lonchung Sainty Marine, Jiangdu
Peeneland 1 Motorvrachtschip 1912 Schmidt, Hamburg
Peethaven Motorsleepboot 1926 Mittendorff, Dedemsvaart
Pefhi Motorsleepboot 1901 Boon Molema & Coock, Hoogezand
Pefo Motortankschip 1964 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Pefra Stoomsleepboot 1929 Kooiman, Zwijndrecht
Pegase Motorvrachtschip 1980 De Biesbosch, Dordrecht
Pegase Motorvrachtschip 1957 J.G. Hitzler, Lauenburg
Pegase Motorvrachtschip 1948 Dominion Bridge Compagnie Co, Lachine Quebec
Pegasos Motorvrachtschip 1999 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Pegasos Motorvrachtschip 1958 Schimag, Mannheim
Pegasus Motortankschip 1957 Arminiuswerft, Bodenwerder
Pegasus Motortankschip 1999 Daewoo Mangalia Heavy Industries, Mangalia
Pegasus Motorvrachtschip 1909 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Pegasus Meetvaartuig 1997
Pegasus Motorvrachtschip 1959 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Pegasus Passagiersschip 1990 De Hoop, Lobith
Pegasus I Duw-Sleepschip 1958 Arminiuswerft, Bodenwerder
Pegnitz Motorvrachtschip 1943 De Biesbosch, Dordrecht
Peguy Motorvrachtschip 1953 Arsenal Marine, Cherbourg
Peja Motorsleepboot 1909 Kromhout, Amsterdam
Peja-S Motorvrachtschip 1939 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Pejo Sleepvrachtschip 1924 De Haan & Oerlemans, Heusden
Pekoja Motorsleepboot 1922 Voorwaarts, Martenshoek
Pelagia Meetvaartuig 1991 De Hoop, Heusden
Pelagus Motorvrachtschip 1994 Societatea Comerciala Navol SA, Oltenita
Pelagus Motorvrachtschip 2017 Brodogradiliste, Apatin
Pelaroo Motorvrachtschip 1962 VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Pelaroo 1 Motorvrachtschip 1953 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Pelcor Motorvrachtschip 1909 Volharding, Gouwsluis
Peleador Stoomsleepboot 1924 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Pelgrim Motorvrachtschip 1930
Pelgrim Motorvrachtschip 1962 Minerva, Amsterdam
Pelgrim Motorvrachtschip 1956 Gustavsburg, Mainz-Gustavsburg
Pelgrim Motorvrachtschip 1994 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Pelgrim Motorvrachtschip 1962 Gebr. Boot, Delft
Pelgrim Motorvrachtschip 2003 Qing Shan Shipyard, Wuhan
Pelgrim Motorvrachtschip 1960 Lambrechts, Boom
Pelgrim II Motorvrachtschip 1911 Th. van der Auwera, Rumst
Pelican Recreatievaartuig 1960 Joh. van Duijvendijk, Krimpen a/d IJssel
Pelikaan Woon Werkschip 1964 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Pelikaan Motorsleepboot 1957 v.d.Sluijs & Kampers, Puttershoek
Pelikaan Motorvrachtschip 1934 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Pelikaan Motorvrachtschip 1994 Scheepswerf Grave BV, Grave
Pelikaan Duw-Sleepboot 1959 Schulte & Bruns, Emden
Pelikaan 2 Motorsleepboot 1940 Hondbosch, Alkmaar
Pelikan Duw-Sleepboot 1941 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Pelikan Motorduwboot 1960 HVO, Vlaardingen
Pelion Motorvrachtschip 1952 Arsenal Marine, Cherbourg
Pelion Motorvrachtschip 1981 J.H. van Eijk & Zn., Sliedrecht
Pelsert Motorbeunschip 2008 Rybinsk Shipyard, Rybinsk
Pelsert Patrouillevaartuig 1973 H.J. Koopman, Dordrecht
Peludos Motorvrachtschip 1963 Pape, Bremen-Rönnebeck
Pelvoux Motorsleepboot 1949 De Biesbosch, Dordrecht
Pema Motorvrachtschip 1929 van Vliet & Co, Hardinxveld
Pema Sleepvrachtschip 1913 De Hoop, Leiden
Pendel Sleepvrachtschip 1944 Jos Boel & Zn., Temse
Pendolari Motortankschip 2020
Pendragon II Motorsleepboot 1960
Pendrecht Motortankschip 1973 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Penelope Motortankschip 1955 J.G. Hitzler, Lauenburg
Penelope Patrouillevaartuig 1993
Peneus Motorvrachtschip 1950 De Biesbosch, Dordrecht
Penhoët Motorvrachtschip 1956 Lankewerft, Berlin-Spandau
Penmarrec Sleepvrachtschip 1910 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Pennsylvania II Motortankschip 1972
Pensylva Motortankschip 1962 De Hoop, Schiedam
Penta Meetvaartuig 1961 J. v/d Molen, Zaandam
Peps Varend Woonschip 1931 G.& A. van Damme, Baasrode
Per Mariam Sleepvrachtschip 1900 Gebr. Boot, Leiderdorp
Perago Motorvrachtschip 1946 van Praet-Dansaert, Baasrode
Perago Motorvrachtschip 1959 Mainil & Kinderen, Ledeberg
Perago Motorvrachtschip 1965 De Rupel, Boom
Perago Motorvrachtschip 1954 Schiffswerft Oberwinter (SWO), Oberwinter
Perdida Motorvrachtschip 1961 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Perelik Motorvrachtschip 1957 Jos Boel & Zn., Temse
Perfect 1 Werkschip 1923
Perfect 6 Motorduwboot 2000 G.J. van Wezel, Heijen
Perfect 7 Motorduwboot 1979 H. de Haas, Maassluis
Perfect IV Motorduwboot 1966 VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Perfekt Motorvrachtschip 1962 Gebr. Elfring, Haren / Ems
Perfer et Obdura Motorvrachtschip 1927 Mulder en Suurmeijer, Foxhol
Perfer et ObduravMotorvrachtschip 1925 H. Kroeze, Hoogezand
Perficio Motorvrachtschip 1956 Gebr. Akerboom, Oegstgeest
Perficio Motorvrachtschip 2007 Stig Jiangsu Sugang Shipbuilding, Yizheng
Performer Motortankschip 1959 Gutte Hoffnungshütte, Walsum
Pergo Motorvrachtschip 1951 Boele, Bolnes
Pergo Motorvrachtschip 1928 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Pergo Duw-Sleepboot 1928 De Hoop, Hardinxveld
Peridot Motorvrachtschip 1928 Boele, Bolnes
Perim Motortankschip 1957 Schiffswerft Oberwinter (SWO), Oberwinter
Perkeo Motorduwboot 1955 Ewald Berninghaus, Duisburg
Perla Motorvrachtschip 1954 Lankewerft, Berlin-Spandau
Perla Nera Motorvrachtschip 1974 S.C.A.R., Strasbourg
Perle Motorvrachtschip 1951
Perleberg Motortankschip 1963 VEB Elbewerft, Boizenburg
Perm Motorsleepboot 1967 MHD Óbudai Gyáregység, Boedapest
Permint Setia Motorsleepboot 1983 Schram, Bolnes
Pernilla Borger Motorduwboot 1964 De Hoop, Schiedam
Pernis Motorsleepboot 1957 H. de Haas, Maassluis
Pernis Motortankschip 1922 Smit, Foxhol
Pernis Stoomsleepboot 1922 De Hoop, Hardinxveld
Pernis Motorsleepboot 1940 J. & K. Smit & Zn., Kinderdijk
Peroli Motorvrachtschip 1926 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Peroli Motorvrachtschip 1958 Linz Schiffswerft, Linz
Perolus Motorduwboot 1987 Blumenthal, Bremen
Perrault Motorvrachtschip 1953 Duchesne & Bossiere, Le Havre
Perseus Motortankschip 2003 Centromost Stocznia Rzeczna, Plock
Perseus Loodsboot 2006 Abeking & Rasmussen, Lemwerder
Perseus Motortankschip 1987 Hans Boost, Trier
Perseverance Motorvrachtschip 1958 Van Langerbrugge, Gent
Perseverance Motorvrachtschip 1962 De Wachter, Boom
Perseverance Vissersboot 1933 Kon. Mij. De Schelde, Vlissingen
Persia Motortankschip 1949 Boele, Bolnes
Perséverance Motorvrachtschip 1930
Perun Motorvrachtschip 1971 Ceske Lodenice, Melnik
Peruvia Sleeptankschip 1929 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Pervagor Motorvrachtschip 1960 Hilgers, Rheinbrohl
Pervero Duw-Sleepboot 1938 J.G. Hitzler, Regensburg
Pesante Motorsleepboot 1950 Bodewes & Dutmer, Groningen
Pesco-1 Motorvrachtschip 1962 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Pesiwimi Motorsleepboot 1922 Boele, Bolnes
Pestalozzi Motorvrachtschip 1958 Schiffswerft Oberwinter (SWO), Oberwinter
Petar Motorvrachtschip 1957 J.G. Hitzler, Lauenburg
Petar I Motorduwboot 1974 Deltawerf, Sliedrecht
Peteli Sleepvrachtschip 1905 P. Boele Pz., Slikkerveer
Peter Sleepvrachtschip 1930 Arminiuswerft, Bodenwerder
Peter Motorvrachtschip 1956 Lankewerft, Berlin-Spandau
Peter Duw-Sleepboot 1946 Bodewes, Foxhol
Peter Motortankschip 1955 De Hoop, Schiedam
Peter Motortankschip 1961 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Peter Motorvrachtschip 1955 De Wachter, Boom
Peter Motorvrachtschip 1917
Peter Motorvrachtschip 1954 Hilgers, Rheinbrohl
Peter Motorvrachtschip 1903
Peter Motorsleepboot 1924
Peter Motorsleepboot 1953 Schlieker & Zn., Sliedrecht
Peter Motorvrachtschip 1993 Societatea Comerciala Navol SA, Oltenita
Peter Motorvrachtschip 1950 De Biesbosch, Dordrecht
Peter Motortankschip 1966 Scheel & Jöhnk, Hamburg
Peter Motorvrachtschip 1963 De Wachter, Boom
Peter Motorsleepboot 1941 De Wachter, Boom
Peter Motorsleepboot 1940 Teltowwerft, Berlin
Peter Duwbak 1989 Kladovo Shipyard, Kladovo
Peter Motorsleepboot 1915 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Peter Motortankschip 1941 Greifenwerft, Stettin
Peter 2 Motorduwboot 1966 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Peter 3 Sleepvrachtschip 1922 De Merwede, Hardinxveld
Peter August Duw-Sleepboot 1923 J. Oelkers, Hamburg
Peter Benoit Sleepvrachtschip 1909 P. Boele Pz., Slikkerveer
Peter Burmester Motortankschip 1977 Ernst Menzer, Geesthacht
Peter de Grote Passagiersschip 1939 Escher Wyss & Co, Zürich
Peter Friedrich Motorvrachtschip 1890 Otto, Krimpen a/d IJssel
Peter Glasmacher Sleepvrachtschip 1928 Ewald Berninghaus, Duisburg
Peter II Motorsleepboot 1937 Ewald Berninghaus, Duisburg
Peter Jaegers Motorvrachtschip 1954 Mombach Rheinwerft, Mainz Mombach
Peter Jaegers Motortankschip 2010
Peter Jäckel Motorvrachtschip 1966 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Peter Kruijff Motortankschip 1958 VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Peter Kühnle Motorvrachtschip 1955 Mombach Rheinwerft, Mainz Mombach
Peter Pan Veerpont 1956 Claussen, Oberwinter
Peter Paul Sleepvrachtschip 1905 De Merwede, Hardinxveld
Peter Petermann Motorvrachtschip 1960 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Peter Schwall Motorvrachtschip 1961 Hilgers, Rheinbrohl
Peter u. Paul Motorvrachtschip 1957 Arminiuswerft, Bodenwerder
Petersberg Passagiersschip 1987 Lux Werft, Mondorf
Petershagen Motorvrachtschip 1973 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Peterson Motorsleepboot 1968 J. Schlieker, Sliedrecht
Pethela Motorvrachtschip 1910 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Petima Motorvrachtschip 1948 Ingalls Shipbuilding Co, Alabama
Petite Fleur Motorvrachtschip 1988 Hermann Sürken, Papenburg
Petite France Cruiseschip 1914 Gebr. Sachsenberg, Rosslau a/d Elbe
Petite Reine Motorvrachtschip 1957 Michot Fréres, Thuin
Petkum Motorvrachtschip 1959 Friedrich Rasche, Uffeln-Vlotho
Petra Motorvrachtschip 1960 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Petra Motorvrachtschip 1966 Lankewerft, Berlin-Spandau
Petra Motorsleepboot 1920 Bernhard, Oostzaan
Petra Motorvrachtschip 1913 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Petra Motorsleepboot 1961 G.J. van Berk, Beneden Leeuwen
Petra Motorvrachtschip 1927 A. Apol, Wirdum
Petra Motortankschip 1965 Grave, Grave
Petra Motorvrachtschip 1964 Burcht, Burcht
Petra Motortankschip 1974 Muller KG, Hameln
Petra Motorvrachtschip 1935 Schimag, Mannheim
Petra Motorvrachtschip 1990 Titowerft, Belgrado
Petra Motorbeunschip 1959 Piet Hein, Papendrecht
Petra Motorbeunschip 1963 Vahali, Gendt
Petra Motorsleepboot 1939 G.J. van Berk, Beneden Leeuwen
Petra Passagiersschip 1931 Gebr. Sander, Delfzijl
Petra Motorsleepboot 1966 Akerboom, Bergum
Petra Motorvrachtschip 1926 Gebr. Sachsenberg, Köln-Deutz
Petra Motorbeunschip 1961 Gustavsburg, Mainz-Gustavsburg
Petra Motorvrachtschip 1906 Pannevis, Alphen a/d Rijn
Petra Motorvrachtschip 1957 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Petra Motorvrachtschip 1960 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Petra Motorvrachtschip 1963 Lambrechts, Boom
Petra Motorvrachtschip 1949 Haarlemse Scheepsbouw Mij., Haarlem
Petra 16 Motortankschip 1967 Grave, Grave
Petra Kappes Passagiersschip 1999 De Jong, Sneek
PETRA KARMINCHEV Motorduwboot 1982 De Hoop, Hardinxveld
Petra Kracke Motorvrachtschip 1953 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Petra VIII Motortankschip 1962 Grave, Grave
Petra XII Motortankschip 1964 Grave, Grave
Petra-B Motortankschip 1959 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Petran Motortankschip 1957 St. Pieter, Hemiksem
Petran Motorvrachtschip 2009 Sainty Shipbuilding, Jiangdu
Petrans II Motorvrachtschip 1931 Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Petraq Motorvrachtschip 1962 Lankewerft, Berlin-Spandau
Petraq Motorvrachtschip 1972 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Petraq Motorvrachtschip 2001 Taizhou Kouan Shipbuilding, Taizhou
Petre Sleepvrachtschip 1931 De Groot & van Vliet, Slikkerveer
Petre Sleepvrachtschip 1926 Haarlemse Scheepsbouw Mij., Haarlem
Petri Recreatievaartuig 1956 Schottelwerft, Oberspay
Petrila Motorsleepboot 1951 Societatea Comerciala Navol SA, Oltenita
Petro Motorvrachtschip 1958 Burcht, Burcht
Petroitti Motortankschip 1973 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Petronella Sleepvrachtschip 1908 T. van Duijvendijk, Lekkerkerk
Petronella Motorvrachtschip 1966 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Petronella Motorbeunschip 1925 L. Smit & Zn., Krimpen a/d Lek
Petronella Motorvrachtschip 1930 De Dageraad, Woubrugge
Petronella Sleepvrachtschip 1906 Gebr. Pot, Bolnes
Petronella Sleepvrachtschip 1926 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Petronella Sleepvrachtschip 1909 v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Petronella Sleepvrachtschip 1910 Otto, Krimpen a/d IJssel
Petronella Motorvrachtschip 1923 J. Smit, Alblasserdam
Petronella Motorvrachtschip 1930 Wolthuis, Veendam
Petronella Motorsleepboot 1958 van de Beldt, Westgrafdijk
Petronella Motorsleepboot 1946 S. Seijmonsbergen (Concordia), Amsterdam
Petronella Stoomsleepboot 1929 Holland, Hardinxveld
Petronella Motorvrachtschip 1957 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Petronella Motorvrachtschip 1959 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Petronella Cornelia Motorsleepboot 1930 Gebr. Van De Windt, Vlaardingen
Petronella Cornelia Stoomsleepboot 1924 Kromhout, Amsterdam
Petronella Cornelia Motorsleepboot 1941 Fikkers, Martenshoek
Petronella Herrmann Motorvrachtschip 1961 Schulte & Bruns, Emden
Petronella III Motorvrachtschip 1926 De Jong & Smit, IJsselmonde
Petronella J Goedkoop Motorsleepboot 1962 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Petronella Johanna Motorvrachtschip 1912 Mittendorff, Dedemsvaart
Petronella Lydia Zeilklipper 1903 Gebr. Boot, Gouwsluis
Petronella Maria Sleepvrachtschip 1928 Gebr. Boot, Delft
Petroplus 3 Motortankschip 1950 Timmer, Overschie
Petroplus I Motortankschip 1967 Grave BV, Grave
Petroplus II Motortankschip 1955 Timmer, Delft
Petroship 1 Motortankschip 1964 Gebr. Van Der Werf, Deest
Petroship 3 Tankduwbak 1963 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Petrozavodsk Motorsleepboot 1967 MHD Óbudai Gyáregység, Boedapest
Petru Motorvrachtschip 1928 De Groot & Van Vliet, Slikkerveer
Petrus Zeilvrachtschip 1909 J. Thormählen & Co, Elmshorn
Petrus Motorvrachtschip 1944 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Petrus Sleepvrachtschip 1906 T. van Duijvendijk, Lekkerkerk
Petrus Motorduwboot 1983 De Hoop, Schiedam
Petrus Sleepvrachtschip 1915 van Duijvendijk, Papendrecht
Petrus Sleepvrachtschip 1896 Ewald Berninghaus, Duisburg
Petrus Zeilpassagiersschip 1943 Canadian Bridge Co., Walkerville ON
Petrus Sleepvrachtschip 1907 Gebr. Boot, Leiderdorp
Petrus Sleepvrachtschip 1927 v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Petrus Sleepvrachtschip 1930 Ewald Berninghaus, Duisburg
Petrus & Paulus Sleepvrachtschip 1913 Gebr. B. Pot, Kinderdijk
Petrus Antonius Sleepvrachtschip 1905 P. Boele Pz., Slikkerveer
Petrus Daniel Sleepvrachtschip 1931 De Groot & van Vliet, Slikkerveer
Petrus Maria Sleepvrachtschip 1925 De Hoop, Pannerden
Petrusse Motortankschip 1959 Rheinwerft, Mainz-Mombach
Peute 1 Motorvrachtschip 1973 Ceske Lodenice, Melnik
Peute 2 Motorvrachtschip 1974 Bohemische Prag, Melnik
Peute 3 Motorvrachtschip 1974 Bohemische Prag, Melnik
Peute 4 Motorvrachtschip 1974 Bohemische Prag, Melnik
Peute 5 Motorvrachtschip 1974 Bohemische Prag, Melnik
Pezhoto Motorvrachtschip 1929 De Groot & van Vliet, Slikkerveer
Pfalz Motortankschip 1956 De Hoop, Schiedam
Pfalz Duw-Sleepboot 1966 Jac. den Breejen, Hardinxveld
Pfalz Veerpont 1950 Claussen, Oberwinter
Pfalz zu Caub Sleepvrachtschip 1908 P. Boele Pz., Slikkerveer
Pfalzgrafenstein Veerpont 1966 Claussen, Oberwinter
Pfeil Motorsleepboot1 957 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pfälzerland II Passagiersschip 1965
Phaladin Motortankschip 1953 J.G. Hitzler, Lauenburg
Phantom Motortankschip 1954 De Biesbosch, Dordrecht
Phantom Motortankschip 1939 Jos Boel & Zn., Temse
Pharos Motortankschip 1974 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Pharos Motorvrachtschip 1992 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Phebus Motorvrachtschip 1951 Arsenal Marine, Cherbourg
Pherusa Motortankschip 2010 Centromost Stocznia Rzeczna, Plock
Phi-An Motorvrachtschip 1955 Fulton, Willebroek
Phiansaro Motorvrachtschip 1956 Arminiuswerft, Bodenwerder
Phiansaro Motorvrachtschip 1956 Schimag, Mannheim
Phicoran Sleepvrachtschip 1939 De Groot & van Vliet, Slikkerveer
Philadelphia Motorvrachtschip 1971 Sava Brodogradiliste, Mitrovica
Philange Varend Woonschip 1943 Jos Boel & Zn., Temse
Philant Stoomsleepboot 1909 H.J. Koopman, Dordrecht
Philant II Stoomsleepboot 1901 Wed. C. Boele & Zn., Slikkerveer
Philip Elise Motorsleepboot 1950 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Philip R Goedkoop Motorsleepboot 1957 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Philipp Motortankschip 2008 GS Yard, Waterhuizen
Philippe Motorvrachtschip 1954 Hellemans (Roelants), Boom
Philippina Motorvrachtschip 1929 Gebr. Paans, Roodevaart
Philippina Sleepvrachtschip 1888 v/h Wed. A. van Duivendijk, Papendrecht
Philippina Sleepvrachtschip 1929 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Philippina Johanna Sleepvrachtschip 1909 Gebr. Boot, Leiderdorp
Philipskercke Motorvrachtschip 1930 De Wachter, Willebroek
Philipskercke Motorbeunschip 2000 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Philipskercke Motorbeunschip 1975 Gebr. Matena, Papendrecht
Philipskercke Motorbeunschip 2006
Philipskercke II Motorbeunschip 2019 Stocznia Konstal, Wroclaw
Philmar Motorsleepboot 1938 Bodewes & Dutmer, Groningen
Philomena Sleepvrachtschip 1928 Jonker & Stans, Hendrik Ido Ambacht
Philomena Stoomsleepboot 1898 Wilton Machinefabriek & Scheepswerf, Rotterdam
Philomena Sleepvrachtschip 1924 Vooruit, Enkhuizen
Philomena Sleepvrachtschip 1907 de Noord, Alblasserdam
Philomena Motorsleepboot 1923 Karl Fiebig, Berlin
Philomène Sleepvrachtschip 1901 v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Philos Motorvrachtschip 1971 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Philos Motorvrachtschip 2000 JSC Zaliv Shipyard, Kerch
Philos Motorvrachtschip 1961 Lankewerft, Berlin-Spandau
Philos Motortankschip 2009 Chkalovsk Dockyard, Chkalovsk
Philos-Dyo Vrachtduwbak 1996 Tulcea Santierul, Tulcea
Phimarc Motortankschip 1965 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Phire Motorvrachtschip 1922 Meijer, Zaltbommel
Phoca Patrouillevaartuig 1998 Greuns, Leeuwarden
Phoca Patrouillevaartuig 1976
Phocea Motorvrachtschip 1956 Gustavsburg, Mainz-Gustavsburg
Phocea Motorvrachtschip 1947 Dominion Bridge Compagnie Co, Lachine Quebec
Phocida Motorduwboot 1965 Hilgers, Rheinbrohl
Phocida Motorvrachtschip 1971 Cassens, Emden
Phocida Motorvrachtschip 1971 Sava Brodogradiliste, Mitrovica
Phocida 1 Motortankschip 1973 Slob, Sliedrecht
Phocida 2 Tankduwbak 1970 Rheinwerft Walsum, Walsum
Phoenix Motorsleepboot 1918 P. Smit Jr., Rotterdam
Phoenix Poedertanker 1957 Germersheimer Schiffswerft, Germersheim
Phoenix Motorvrachtschip 1964 Burcht, Burcht
Phoenix Motorvrachtschip 1901 Bodewes,
Phoenix Motorvrachtschip Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Phoenix Motorsleepboot 1926 Haarlemse Scheepsbouw Mij., Haarlem
Phoenix Bok 1974 Bodewes, Franeker
Phoenix Sleepvrachtschip 1887 v/h Wed. A. van Duivendijk, Papendrecht
Phoenix Motorvrachtschip 1962 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Phoenix Duw-Sleepboot 1942 De Hoop, Leiden
Phoenix Poedertanker 2007 Stocznia Konstal, Nowa Sol
Phoenix Sleepvrachtschip1 906 de Noord, Alblasserdam
Phoenix Motorsleepboot 1955 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Phoenix Motorsleepboot 2017
Phoenix Motorduwboot 1974 Sepers, Heerewaarden
Phoenix Motorduwboot 1972 Deltawerf, Sliedrecht
Phoenix Stoomsleepboot 1904 Kromhout, Amsterdam
Phoenix Motorvrachtschip 1957 Teltowwerft, Berlin
Phoenix 3 Duw-Sleepschip 1908 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Phoenix II Motorduwboot 1987 De Biesbosch, Dordrecht
Phoenix Jupiter Motorvrachtschip 1930 Bodewes, Martenshoek
Phoenix Mars Motorvrachtschip 1954 Schipper & Goern, Lauenburg
Phoenix Seven Motorduwboot
Phorcys Motortankschip 2021
Pi-Ar Motorsleepboot 1958 G.J. van Berk, Beneden Leeuwen
Pi-Ja Motorvrachtschip 1962 R. Huisman, Rohel
Pi-Ja Motorvrachtschip 1912 Stapel & Schild, Enkhuizen
Pi-Ja Motorvrachtschip 1912 Stapel & Schild, Enkhuizen
Pia Motorvrachtschip 1942 M. van Garsse, Moerbeke
Pia Motorbeunschip 1964 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Pia Motorvrachtschip 1962 Fulton, Willebroek
Pia Duw-Sleepboot 1978 Schottelwerft, Oberspay
Pia Directievaartuig 1912
Pia Motorvrachtschip 1936 M. van Garsse, Moerbeke
Pia Motortankschip 2011 WIS Marine, Wismar
Pia Motortankschip 2011 WIS Marine, Wismar
Pia Motorvrachtschip 1925 Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Pia ad Motorsleepboot 1943
Pia-B Motorvrachtschip 1939 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Pia-Vota Motorvrachtschip 1965 Scheldewerf, Rupelmonde
Piad Motorvrachtschip 1950 Holland, Haarlem
Piad Motorvrachtschip 1950 Conrad, Haarlem
Pianto Stoomsleepboot 1909 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Piar Motorvrachtschip 1964 Michiels, Merelbeke
Picardie Motortankschip 1956 Ewald Berninghaus, Duisburg
Picardie Passagiersschip 1987
Picardie Motorvrachtschip 1949 M. van Garsse, Moerbeke
Picaro Motorvrachtschip 1932 De Wachter, Boom
Picaro Motorvrachtschip 1964 Claessens, Boom
Picasso Rondvaartboot 1959 Cammenga's Jacht & Scheepswerf, Zaandam
Picasso Motortankschip 2009 Chvaletice Shipyard, Chvaletice
Piccolo Motorduwboot 1970
Pico Motorsleepboot 1930 J. Vos & Zn., Groningen
Pico Groeninx 2 Veerpont 1936 J. & K. Smit & Zn., Kinderdijk
Pico H Motorvrachtschip 1951 Boele, Bolnes
Pico I Sleeptankschip 1924 Chr. Ruthof, Regensburg
Picor Motorsleepboot 1921 Rijnstroom, Leiden
Pictor Vrachtduwbak1 983 Hilgers, Rheinbrohl
Pictor Vrachtduwbak 1983 Hilgers, Rheinbrohl
Pidi Motorvrachtschip 1924 De Merwede, Hardinxveld
Pidi Motorsleepboot 1926 Mittendorff, Dedemsvaart
Pie Ad 2 Motorsleepboot 1930 van Vlaardingen, Gouderak
Pie-Ad Motorsleepboot 1946 G. Bijlsma & Zn., Wartena
Pie-Ad Motorsleepboot 1934 De Vliet Den Heeten, Veur
Pie-Ar Motorvrachtschip 1929 Vooruit, Enkhuizen
Piegus Motorvrachtschip 1961 De Rupel, Boom
Pieja Motorvrachtschip 1922 Gebr. Van Diepen, Waterhuizen
Pieja Motorvrachtschip 1956 van Langerbrugge, Gent
Pieja Motorvrachtschip 1936 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Pieja Motorvrachtschip 1960 Altena, Werkendam
Piejo Motorvrachtschip 1926 Gebr. van Diepen, Waterhuizen
Piejo Stoomsleepboot 1900 H.J. Koopman, Dordrecht
Piejo Motorvrachtschip 1930 van de Pol, Zwijndrecht
Piepmeyer & Oppenhorst N° 4 Sleepvrachtschip 1896 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Pierette Patrouillevaartuig 1971 Gebr. Akerboom, Oegstgeest
Pierre Stoomsleepboot 1913 Bosman, Alkmaar
Pierre Motorvrachtschip 1927 Vooruit, Enkhuizen
Pierre Motorsleepboot 1938 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
PIERRE Motorvrachtschip 1958
Pierre Motorsleepboot 1925 P. & A. van Gelder, Deest
Pierre Motorvrachtschip 1954 van Praet-Dansaert, Baasrode
Pierre Sleepvrachtschip 1946 St. Pieter, Hemiksem
Pierre Motorvrachtschip 1950 C. Delsaux, Boom
Pierre Motorsleepboot 1940 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Pierre Veerpont 1938
Pierre Brousse Motorduwboot 1970 De Biesbosch, Dordrecht
Pierre Curie Motorvrachtschip 1930 Jabon, Ombret
Pierre Henri Watier Motorsleepboot 1948 De Biesbosch, Dordrecht
Pierre II Veerpont 1992 Scheepswerf Grave BV, Grave
Pierre Janssen Rondvaartboot 1987 Bak, Broek op Langendijk
Pierre Jean Motorvrachtschip 1956 De Durme, Tielrode
Pierre Jean Motorvrachtschip 1950 West Vlaamse Scheepswerf, Oostkamp
Pierre Martin Sleepvrachtschip 1907 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Pierre Wildschut Motorsleepboot 1940 Howaldtswerke, Kiel
Piesteritz Motorvrachtschip 1961 VEB Elbewerft, Boizenburg
Piet Sleepvrachtschip 1908 Otto, Krimpen a/d IJssel
Piet Motorsleepboot 1934 Wolthuis, Veendam
Piet Motorsleepboot 1935 Roorda, Sliedrecht
Piet Motorsleepboot 1924 Janssen & Schmilinsky, Hamburg
Piet Sleepvrachtschip 1889
Piet Sleepvrachtschip 1916 Meijer, Beneden Leeuwen
Piet Woonschip 1902 v/h Wed. A. van Duivendijk, Papendrecht
Piet Motorsleepboot 1906 Huiskens & van Dijk, Dordrecht
Piet Sleepvrachtschip 1929 Bodewes, Martenshoek
Piet Motorsleepboot 1923 De Jong, Garmerwolde
Piet Motorsleepboot 1939 Hijlkema, Martenshoek
Piet Motorsleepboot 1944
Piet B Duw-Sleepboot 1940 Teltowwerft, Berlin
Piet Hein Motorvrachtschip 1963 De Durme, Tielrode
Piet Hein Motorsleepboot 1910 Wed. C. Boele & Zn., Slikkerveer
Piet Hein Fast-Ferry 1999 N.Q.E.A., Cairns
Piet Hein Motorvrachtschip 1970 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Piet Hein Motorvrachtschip 1957 Gebr. Paans, Moerdijk
Piet Hein Zandzuiger 1965 Pattje, Waterhuizen
Piet Hein Motorvrachtschip 1926 Bodewes, Martenshoek
Piet Hein Sleepvrachtschip 1932 Schram, Slikkerveer
Piet Hein Passagiersschip 1937 De Vries Lentsch, Amsterdam
Piet Hein Motorsleepboot 1938 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Piet Hein Motorduwboot 1962 De Dageraad, Woubrugge
Piet Heinkade Motorsleepboot 1960 De Vooruitgang, Zaandam
Pietas Motorvrachtschip 1956 J.G. Hitzler, Lauenburg
Pieter Stoomsleepboot 1914 Botje Ensing, Groningen
Pieter Werkschip 2006 Dijkstra, Harlingen
Pieter Motorduwboot 1943 Weserwerft, Minden
Pieter Motorsleepboot 1916 De Ridder, Rotterdam
Pieter Motortankschip 1972 De Amstel, Ouderkerk a/d Amstel
Pieter Stoomsleepboot 1904 Wilton Machinefabriek & Scheepswerf, Rotterdam
Pieter Motorsleepboot 1940 Czaar Peter werf, Zaandam
Pieter Motorsleepboot 1968 Rijkswerf Willemsoord, Den Helder
Pieter Motortankschip 1954 De Hoop, Schiedam
Pieter Motordekschuit 1921 Vooruit, Enkhuizen
Pieter Motorvrachtschip 1965 Schouten, Muiden
Pieter Adriaan Sleepvrachtschip 1911 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Pieter Arend Motorsleepboot 1929 J. Vos & Zn., Groningen
Pieter Arend Stoomsleepboot 1909 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Pieter Arnold Motorbeunschip 1975 Bodewes, Hasselt
Pieter B. Motorvrachtschip 1918 Gebr. van der Rijken, Waspik
Pieter Boele Stoomsleepboot 1893 P. Boele Pz., Slikkerveer
Pieter Breughel Sleepvrachtschip 1905 Ewald Berninghaus, Duisburg
Pieter Breughel Sleepvrachtschip 1901 Bodewes, Lobith
Pieter Bruegel Veerpont 2010
Pieter C Motortankschip 1969 Timmer, Delft
Pieter Caland Passagiersschip 1960 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pieter Codde Sleepvrachtschip 1906 Ewald Berninghaus, Duisburg
Pieter de Hoogh Sleepvrachtschip 1907 Ewald Berninghaus, Duisburg
Pieter Goedkoop Motorsleepboot 1964 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Pieter H Motorsleepboot 1939 Gebr. Wiemann, Brandenburg
Pieter Heyn I Rondvaartboot 1985 Molenaar, Zaandam
Pieter Heyn II Rondvaartboot 1990 Molenaar, Zaandam
Pieter Heyn III Rondvaartboot 1991 Molenaar, Zaandam
Pieter Hubert Motorbeunschip 1962 Montagebedrijf, Zwijndrecht
Pieter Johannes Sleepvrachtschip 1880 P. Boele Pz., Slikkerveer
Pieter Jr. Motorsleepboot 1954
Pieter Kruijff Motortankschip 1949 Worst & Dutmer, Meppel
Pieter Kruijff Motortankschip 1956 Piet Hein, Papendrecht
Pieter Kruiswijk Patrouillevaartuig 2020
Pieter L Motorsleepboot 1964 H. de Haas, Maassluis
Pieter Lambert Stoomsleepboot 1916 Gebr. Paans, Roodevaart
Pieter Marinus Motorvrachtschip 1924 Gutte Hoffnungshütte, Walsum
Pieter Schram Sleepvrachtschip 1925 Piet Hein, Slikkerveer
Pieter Sr. Motorvrachtschip 2001 Centromost Stocznia Rzeczna, Plock
Pieter Sr. Motortankschip 1974 RAL, Irnsum
Pieter Tjipke Motorsleepboot 1971 J. Schlieker, Sliedrecht
Pieter van der Wees Motorduwboot 2020
Pieter Willem Stoomsleepboot 1913 De Groot & Van Vliet, Slikkerveer
Pieter-D Motorvrachtschip 1938 Jos Boel & Zn., Temse
Pieterdina Motorvrachtschip 1924 Motor-Industrie, Papendrecht
Pieterke Motorsleepboot 1933 Schut, Hoogezand
Pieternalla Sportvisserij Schip 1904 v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Pieternella Sleepvrachtschip 1907 Bakker & Prins, Hansweert
Pieternella Sleepvrachtschip 1924 De Vooruitgang, Zaandam
Pieternella Motorvrachtschip 1924 J.Th.Wilmink & Co, Groningen
Pieternella Sleepvrachtschip 1927 Huis de Merwede, Papendrecht
Pieternella Sleepvrachtschip 1927 A. de Bakker, Rotterdam
Pieternella Motorbeunschip 1970 Van Goor, Monnickendam
Pieternella Motorvrachtschip 1927 Gebr. Paans, Moerdijk
Pieternella Sleepvrachtschip 1877 Rijkee & Co, Rotterdam
Pieternella Beurtmotorvrachtschip 1922 De Vooruitgang, Alphen a/d Rijn
Pieternella Cornelia Motorvrachtschip 1925 Gebr. Paans, Moerdijk
Pieternella Cornelia Stoomsleepboot 1927 H.J. Koopman, Dordrecht
Pieternella II Motorsleepboot 1930 Bouten & Zn., Delft
Pieternella Johanna Sleepvrachtschip 1923 De Korte, Moerdijk
Pieternella Maria Sleepvrachtschip 1903 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Pieternella Maria Motorvrachtschip 1901 Gebr. Boot, Leiderdorp
Pieternella Marinus Sleepvrachtschip 1875 Fijenoord, Rotterdam
Pieternella-Maria Motorvrachtschip 1927 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Pieternella-W Motorbeunschip 1963 Pattje, Waterhuizen
Pietertje Motorvrachtschip 1929 Jonker & Stans, Hendrik-Ido-Ambacht
Pietje Stoomsleepboot 1913
Pietrijn Motorsleepboot 1954 van der Velden, Zwolle
Pietronella Cornelia Motorvrachtschip 1925 van Limburg & Jansen, Nieuw-Lekkerland
Pija Motorvrachtschip 1914 Bonn & Mees, Rotterdam
Pija Motorvrachtschip 1928 De Hoop, Leiden
Pijnacker Sleeptankschip 1929 Smit, Foxhol
Pijo Motorsleepboot 1938 G. Bijlsma & Zn., Wartena
Pijoja Motorsleepboot 1926
Pijoja Motorsleepboot 1927 Mol, Dedemsvaart
Pikkollo Recreatievaartuig 1962 Gebr. Akerboom, Oegstgeest
Pikkolo Motorvrachtschip 1956 Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Pilator Motortankschip 2006 Centromost Stocznia Rzeczna, Plock
Pilgrim Motorvrachtschip 1951 Ernst Menzer, Geesthacht
Pillau Motorvrachtschip 1964 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Pillnitz Passagiersschip 1884 Blasewitz, Dresden
Pilot Motorsleepboot 1928 Gebr. Wiemann, Brandenburg
Pima Motorvrachtschip 1941 M. van Garsse, Moerbeke
Pima Motorvrachtschip 1941 M. van Garsse, Moerbeke
Pinang Sleepvrachtschip 1908 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Pinas Motortankschip 1940 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Pineut Motorsleepboot 1942 S. Seijmonsbergen (Concordia), Amsterdam
Pinguin Motorsleepboot 1941 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Pinnau Motortankschip 1958 H. Grube, Hamburg
Pinnau Motorvrachtschip 1982 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Pinnau Motorsleepboot 1953 Th. Buschmann, Hamburg
Pinnigton A Motorduwboot 1980 Damen Shipyard, Gorinchem
Pinquin Motortankschip 1958 Ewald Berninghaus, Duisburg
Pinta Motorvrachtschip 1956 J. Braun, Speyer
Pinta Sleepvrachtschip 1922
Pinta Motorvrachtschip 1935 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Pio Recreatievaartuig 1952 Gebr. van der Werf, Deest
Piombo Sleepvrachtschip 1923 P. Smit Jr., Rotterdam
Pioneer Loodsboot 2000
Pioneer Motortankschip 1970 Gustavsburg, Mainz-Gustavsburg
Pionier Sleepvrachtschip 1909 v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Pionier Motorsleepboot 1962 Barkmeijer, Stroobos
Pionier Motorvrachtschip 1923 Van Vliet & Co, Hardinxveld
Pionier Bok 1958
Pionier Motorsleepboot 1914 Marckmann & Faassen, Capelle a/d IJssel
Pionier Motorvrachtschip 1963 Peters, Dedemsvaart
Pionier 1 Passagiersschip 1930 Gebr. Pot, Bolnes
Pionier 10 Motortankschip 1946 Jos Boel & Zn., Temse
Pionier 14 Sleepvrachtschip 1915 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pionier 2 Motorvrachtschip 1942 Jacobs & Kinderen, Schelle
Pionier 2 Sleeptankschip 1894 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Pionier 2 Motortankschip 1959 VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Pionier 20 Motorvrachtschip 1962 Lambrechts, Boom
Pionier 21 Motortankschip 1961 De Hoop, Schiedam
Pionier 21 Motortankschip 1962 Lambrechts, Boom
Pionier 22 Motortankschip 1963 Lambrechts, Boom
Pionier 23 Motortankschip 1963 Lambrechts, Boom
Pionier 29 Sleepvrachtschip 1913 P. Boele Pz., Slikkerveer
Pionier 3 Motortankschip 1952 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pionier 3 Sleeptankschip 1895 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Pionier 3 Sleeptankschip 1896 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Pionier 3 Motortankschip 1958 VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Pionier 4 Sleeptankschip 1902 Wed. C. Boele & Zn., Slikkerveer
Pionier 54 Sleepvrachtschip 1915 T. van Duijvendijk, Lekkerkerk
Pionier 6 Motortankschip 1954 J.G. Hitzler, Lauenburg
Pionier 6 Sleeptankschip 1909 Gebr. Pot, Bolnes
Pionier 6 Motortankschip 1955 J.G. Hitzler, Lauenburg
Pionier 61 Sleepvrachtschip 1925 Gebr. Pot, Bolnes
Pionier 8 Sleepvrachtschip 1931 Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Pionier 9 Motortankschip 1964 Jos Boel & Zn., Temse
Pionier ? Motortankschip 1972 St. Barbara, Eisden
Pionier Andreas Motorsleepboot 1938 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Pionier I Motortankschip 1970 Friesland, Lemmer
Pionier I Motorsleepboot 1931 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Pionier II Motorsleepboot 1931
Pionier VIII Motorsleepboot 1928 De Haan & Oerlemans, Heusden
Piqueur Motorvrachtschip 1967 Arminiuswerft, Bodenwerder
Piraat Motortankschip 1961 Harlingen, Harlingen
Piraat Motorvrachtschip 1965 Sneker Scheepsbouw Unie, Sneek
Piraeus Motortankschip 1971 Lambrechts, Boom
Pirana Motorvrachtschip 1926 Jabon, Ombret
Piranha Motorvrachtschip 1969 Ceske Lodenice, Melnik
Piranha Motorvrachtschip 1957 Fulton, Willebroek
Piranha Motorsleepboot 1955 Schiffswerft Oberwinter (SWO), Oberwinter
Piranha Motorvrachtschip 1949 De Biesbosch, Dordrecht
Pirat Motorduwboot 1971 Ceske Lodenice, Melnik
Pirate Motorvrachtschip 1985 Alsthom Atlant, Denain
Pirna Motorvrachtschip 1961 VEB Elbewerft, Boizenburg
Pirna Motortankschip 1971 Rolandwerft, Bremen
Pirna Motorsleepboot 1946 G. den Heeten & Co, Leidschendam
Pirol Werkvaartuig
Pirol Duw-Sleepboot 1982 VEB Yachtwerft, Berlin
Pirsch Motorvrachtschip 1964 Arminiuswerft, Bodenwerder
Pisca 1 Sleepvrachtschip 1926 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Pisca 2 Sleepvrachtschip 1913 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Pit Motortankschip 1952 Meidricher Schiffswerft, Duisburg
Pitara Motortankschip 1949 Jos Boel & Zn., Temse
Pius X Sleepvrachtschip 1903 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Pivert Duw-Sleepboot 1928
Pivi Motorvrachtschip 1950 Jos Boel & Zn., Temse
Pivihendi Motorsleepboot 1930 Wolthuis, Sappemeer
Pivoine Cruiseschip 1959 François Plaquet S.A., Péronnes-lez-Antoing
Piwi Motorsleepboot 1930 J. Velthuijsen, Zaandam
Piwilco 2 Sleepvrachtschip 1896 Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Piz Albana Motortankschip 1970 Forges, Strasbourg
Piz Albana Motortankschip 1991 Jac. den Breejen, Hardinxveld
Piz Albris Motortankschip 1991 Jac. den Breejen, Hardinxveld
Piz Amalia Motortankschip 1992 Jac. den Breejen, Hardinxveld
Piz Annapurna Motortankschip 1987 Vahali, Gendt
Piz Arina Motortankschip 1986 Alblas, Hendrik-Ido-Ambacht
Piz Aubrig Motortankschip 1981 H. Grube, Hamburg
Piz Bellavista Motortankschip 2011 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Piz Bernina Motortankschip 1973 St. Barbara, Eisden
Piz Bernina Motortankschip 1964 Bodewes, Hoogezand
Piz Bernina Motortankschip 2003 Alblas, Hendrik-Ido-Ambacht
Piz Bever Motortankschip 1971 Arminiuswerft, Bodenwerder
Piz Bever Motortankschip 2012 GS Yard, Waterhuizen
Piz Bianco Motortankschip 1973 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Piz Boval Motortankschip 1971 Arminiuswerft, Bodenwerder
Piz Buin Motortankschip 1963 Lankewerft, Berlin-Spandau
Piz Buin Motortankschip 1958 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Piz Cambrena Motortankschip 1986 Vahali, Gendt
Piz Castor Tankduwbak 1966 Piet Hein, Papendrecht
Piz Corvatch Motortankschip 1954 De Biesbosch, Dordrecht
Piz Corvatsch Motortankschip 1963 Lankewerft, Berlin-Spandau
Piz Corvatsch Poedertanker 1906 Bodewes, Lobith
Piz Dolf Motortankschip 2019
Piz Ela Motortankschip 1985 De Biesbosch, Dordrecht
Piz Everest Motortankschip 1973 Ernst Menzer, Geesthacht
Piz Everest Motortankschip 1985 Vahali, Gendt
Piz Gloria Motortankschip 1987 Welgelegen, Harlingen
Piz Julier Motortankschip 1985 Vahali, Gendt
Piz Julier Motortankschip 1957 Mombach Rheinwerft, Mainz Mombach
Piz K 2 Motortankschip 2000 Centromost Stocznia Rzeczna, Plock
Piz Kekes Motortankschip 1971 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Piz Kesch Motortankschip 1972 Stocznia Remontowa, Wroclaw
Piz Kesch Motortankschip 1970 Vahali, Gendt
Piz Kesch Motortankschip 1948 T. van Duijvendijk, Lekkerkerk
Piz Kesch Motortankschip 1951 De Biesbosch, Dordrecht
Piz la Margna Motortankschip 1957 Rheinwerft, Mainz-Mombach
Piz La Margna Motortankschip 1983 Vahali, Gendt
Piz La Margna Motortankschip 2019
Piz Languard Motortankschip 1988 Vahali, Gendt
Piz Linard Motortankschip 1959 J.G. Hitzler, Lauenburg
Piz Linard Motortankschip 2019
Piz Lohtse Motortankschip 1974 Stocznia Remontowa, Wroclaw
Piz Lunghin Motortankschip 1987 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Piz Lunghin Kantoorschip 1943 Gebr. Akerboom, Oegstgeest
Piz Mandala Motortankschip 1970 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Piz Nair Motortankschip 1992 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Piz Nair Motortankschip 1961 Arminiuswerft, Bodenwerder
Piz Nair Motortankschip 1958 J.G. Hitzler, Lauenburg
Piz Palü Motortankschip 2010 Severnav SA, Drobeta-Turnu Severin
Piz Palü Motortankschip 1955 Rheinwerft, Mainz-Mombach
Piz Performance Motortankschip 2008 Begej Shipyard, Zrenjanin
Piz Pilatus Motortankschip 1958 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Piz Pinto Motortankschip 1958 Gutte Hoffnungshütte, Walsum
Piz Roseg Motortankschip 1973 Vahali, Gendt
Piz Roseg Motortankschip 2012 Severnav SA, Drobeta-Turnu Severin
Piz Roseg Motortankschip 1949 T. van Duijvendijk, Lekkerkerk
Piz Sardona Motortankschip 2013 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Piz Shkhara Motortankschip 1982 Melthem Beykoz Tersanesi, Istanbul
Piz Sidley Motortankschip 1970 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Piz Sol Motortankschip 1948 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Piz Stanley Motortankschip 1987 Stocznia, Wroclaw
Piz Terri Motortankschip 1992 Neue Oderwerft, Eisenhüttenstadt
Piz Trikora Motortankschip 1982 Melthem Beykoz Tersanesi, Istanbul
Piz Turba Motortankschip 2019
Piz Varuna Motortankschip 1969 Melnik Schiffswerft, Melnik
Piz Varuna Motortankschip 1980 Jonker & Stans, Hendrik-Ido-Ambacht
Piz Ventoux Motortankschip 2019
Piëtas Motorvrachtschip 1980 De Biesbosch, Dordrecht
Piëtas Motorvrachtschip 1926 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Plan-B Recreatievaartuig 1957 Damen Shipyard, Hardinxveld
Planeten Tor Motorvrachtschip 1964 Schulte & Bruns, Emden
Plato Motortankschip 1955 J.G. Hitzler, Lauenburg
Plato Motortankschip 1958 Gutte Hoffnungshütte, Walsum
Plattenburg Motorvrachtschip 1959 S.C.A.R., Strasbourg
Plau Motorvrachtschip 1962 VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Plaue Sleepvrachtschip 1907 H. Pauksch, Landsberg
Play Boy Motorvrachtschip 1969 Ceske Lodenice, Melnik
Playa Golf Motorvrachtschip 1954 J.G. Hitzler, Lauenburg
Playboy Motorvrachtschip 1976 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Pletschbach Wachtschip 1924 P. Smit Jr., Rotterdam
Pletschbach II Wachtschip 1956 J.G. Hitzler, Lauenburg
Plevier Motortankschip 1961 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Plevier Motorvrachtschip 1937 Landeghem, Buggenhout
Plevier Watertaxi 2010 Dijkstra, Harlingen
Pley Meetvaartuig 1956 De Lek, Krimpen a/d Lek
Pliska Motorvrachtschip 1986 VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Pliska 1 Vrachtduwbak 1988 VEB Oderwerft, Eisenhüttenstadt
Plittersdorf Werkschip 2010 Hermann Barthel, Derben
Plittersdorf Motortankschip 2021 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Plochingen Motorvrachtschip 1987 Arminiuswerft, Bodenwerder
Plochingen Motorvrachtschip 1968 Arminiuswerft, Bodenwerder
Plock Motortankschip 1974 Stocznia Remontowa, Wroclaw
Ploeger Motorvrachtschip 1954 Jansen, Druten
Ploeger Motorvrachtschip 1957 VEB Schiffswerft, Dresden-Übigau
Ploens Motorsleepboot 1937 Vooruitgang Gebr. Suurmeijer, Foxhol
Ploontje Motorvrachtschip 1901 Pannevis, Alphen a/d Rijn
Plover Motorvrachtschip 1936
Pluie de Roses Motorvrachtschip 1961 Harlingen, Harlingen
Pluie de Roses Motorvrachtschip 1950 J. & F. Plaquet, Mortagne
Pluimpot Meetvaartuig 1980 Damen Shipyard, Gorinchem
Plus Ultra Sleepvrachtschip 1926 De Haan & Oerlemans, Heusden
Plus Ultra Motorsleepboot 1929 Huis de Merwede, Papendrecht
Pluto Motortankschip 2011 Bomex4M Shipyard, Zrenjanin
Pluto Motortankschip 1959 De Hoop, Schiedam
Pluto Motorvrachtschip 1924 Gutehoffnungshütte, Walsum
Pluto Motorsleepboot 1955 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pluto Motorsleepboot 1968 Damen Shipyard, Hardinxveld
Pluto Motorsleepboot 1914 Pannevis, Alphen a/d Rijn
Pluton Motorvrachtschip 1965 Chantier Naval, Namen
Plönersee Motortankschip 1955 J.G. Hitzler, Lauenburg
PM 1 Motorsleepboot 1989 Pacific Ocean & Trading Pte, Singapore
Po Motorvrachtschip 1961 De Wilde, Burcht
Po Motortankschip 1924 Nobiskrug, Rendsburg
Po Motorvrachtschip 1954 Lankewerft, Berlin-Spandau
Pobeda Motorvrachtschip 1938 Korneuburg, Korneuburg
Poca Motorvrachtschip 1899 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Pocahontas Motorvrachtschip 1957 Hilgers, Rheinbrohl
Pocahontas Motorvrachtschip 1956 Welgelegen, Harlingen
Poeldijk Sleeptankschip 1924 Smit, Foxhol
Poelwijk Stoomvrachtschip 1911 Gebr. Pot, Bolnes
Pogner Sleepvrachtschip 1907 T. van Duijvendijk, Lekkerkerk
Point Spencer Motorsleepboot 1972
Poissons (47) Sleepvrachtschip 1902 Wed. C. Boele & Zn., Slikkerveer
Poivrier Motorvrachtschip 1930 A. de Bakker, Rotterdam
Poivrier Motorvrachtschip 1928 Van Suijlekom, Raamsdonksveer
Pol 01 Motorvrachtschip 1962 Ceske Lodenice, Melnik
Pol 2 Motorvrachtschip 1968 Ceske Lodenice, Melnik
Polana Motorduwboot 1980 Societatea Comerciala Navol SA, Oltenita
Polar Werkvaartuig 1950 Boele, Bolnes
Polaris Loodsboot 2012 Barkmeijer, Stroobos
Polaris Motorvrachtschip 1989 IHC, Kinderdijk
Polaris Werkvaartuig 1954 Haarlemse Scheepsbouw Mij., Haarlem
Polaris Motorduwboot 1925 Huiskens & Van Dijk, Dordrecht
Polaris Motorsleepboot 1914 Bonn & Mees, Rotterdam
Polaris Motorvrachtschip 1954 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Polaris Motorvrachtschip 1962 H. de Wachter, Hemiksem
Polaris Motorsleepboot 1956 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Polaris Motorvrachtschip 1961 St. Pieter, Hemiksem
Polaris Zandzuiger 1950 Van Der Giessen De Noord, Alblasserdam
Polaris Motorsleepboot 1939 Vahali, Gendt
Polaris Motorduwboot 1957 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Polaris Motorvrachtschip 1937 De Wachter, Boom
Polaris Motorvrachtschip 1967 Gebr. Elfring, Haren / Ems
Polaris Motorvrachtschip 1956 Rheinwerft, Mainz-Mombach
Polaris Motortankschip 1963 De Jong, Druten
Polaris Motorvrachtschip 1907 Bakker & Prins, Hansweert
Polaris Motorvrachtschip 1965 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Polaris 4 Motorvrachtschip 1958 Meintjes, Antwerpen
Polaris 7 Motorvrachtschip 1972 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Polarmeer Motortankschip 1973 Kramer & Booy, Kootstertille
Polarstern Motorvrachtschip 1961 Volharding, Foxhol
Polarstern Motorvrachtschip 1928 Gebr. Paans, Roodevaart
Polderdam Motorvrachtschip 1954 Meidricher Schiffswerft, Duisburg
Polen Motorsleepboot 1986 Tille Shipyard, Kootstertille
Polestar Motorvrachtschip 1961 VEB Elbewerft, Boizenburg
Polestar 2 Motorvrachtschip 1958 Schiff-& Maschinebau, Neckarsulm
Police Motorvrachtschip 1981 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Politie I Patrouillevaartuig 1932 De Vries Lentsch, Amsterdam
Politie III Patrouillevaartuig 1924 De Vries Lentsch, Amsterdam
Politie III Stoomsleepboot 1926
Polla Rose Motorvrachtschip 1971 West Vlaamse Scheepswerf, Oostkamp
Pollendam Motorvrachtschip 1956 Arminiuswerft, Bodenwerder
Pollux Motorvrachtschip 1959 Hilgers, Rheinbrohl
Pollux Motorsleepboot 1956 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pollux Motorsleepboot 1911 J. Smit & Zn., Hoogezand
Pollux Motorsleepboot 1963 Schichau, Bremerhaven
Pollux Motorvrachtschip 1972 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Pollux Motorvrachtschip 1926 De Haan & Oerlemans, Heusden
Pollux Motortankschip 2019
Pollux Motortankschip 1958 Schichau, Bremerhaven
Pollux Loodsboot 2013 Barkmeijer, Stroobos
Pollux (SFNR 50) Sleepvrachtschip 1910 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pollux - A 817 Loodsboot 1951 Gebr. Pot, Bolnes
Pollux Netztender 33 Motorsleepboot 1930 De Jong, Vlaardingen
Polo Tankduwbak 1975 S.C.A.R., Strasbourg
Polonaise Cruiseschip 1979 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Polska Motorvrachtschip 1993 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Polska Motorvrachtschip 1958 Lankewerft, Berlin-Spandau
Polybotes RoRo-Schip 2004 Damen Shipyards, Galati
Polycarpus Passagiersschip 1949 Arsenal Marine, Cherbourg
Polymer Duw-Sleepboot 1943 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Polyship Motortankschip 1973 Hermann Sürken, Papenburg
Pomerol Motorvrachtschip 1949 Ingalls Shipbuilding Co, Alabama
Pommern Motorvrachtschip 1941 Karl Grieseler, Mukrena
Pommerscher Greif Stoomvrachtschip 1897 Kroll & Eulert, Memel
Pomona Veerpont 2015 Shipcom, Dodewaard
Ponderosa Motorvrachtschip 1935 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Ponderosa Meetvaartuig
Pondichery Motorvrachtschip 1938 De Biesbosch, Dordrecht
Ponente Motorvrachtschip 1974 De Donge, Raamsdonksveer
Ponjaard Motorvrachtschip 1958 Lankewerft, Berlin-Spandau
Ponjaard Motorvrachtschip 1986 Peters, Kampen
Pont 4 Veerpont 1933 Nederlandsche Scheepsbouw Mij., Amsterdam
Pont 6 Veerpont 1933 Nederlandsche Scheepsbouw Mij., Amsterdam
Pont 7 Veerpont 1935 Klop, Sliedrecht
Pont 8 Veerpont 1935 Klop, Sliedrecht
Pont 9 Veerpont 1935 Klop, Sliedrecht
Pont Sluiskil Veerpont 1967 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Ponte Rosa Motorvrachtschip 1925 Haarlemse Scheepsbouw Mij., Haarlem
Pontes Motorvrachtschip 1939 Jos Boel & Zn., Temse
Pontet - Canet Motorvrachtschip 1949 Ingalls Shipbuilding Co, Alabama
Pontiac Motorvrachtschip 1931 G. Sonntag, Rögatz
Pontiac Motorvrachtschip 1974 Jelter, Langerbrugge
Pontias Motortankschip 2018 Kladovo Shipyard, Kladovo
Pontius Motorsleepboot 1955 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Pontje Ham Veerpont 1935 Peters, Kampen
Pontonnier Cementpompboot 2004 Stocznia Kozle Serwis, Kozle
Pontonniersdienst Stoomsleepboot 1915 Kreber, Vlaardingen
Pontresina Korpsschip 1956 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Poolster Motorvrachtschip 1955 Jacobs & Kinderen, Schelle
Poolster Motorvrachtschip 1958 Burcht, Burcht
Poolster Motorvrachtschip 1964 St. Pieter, Hemiksem
Poolster Duw-Sleepboot 1928 Schipper & Van Dongen, Geertruidenberg
Poolster Kraan & overslagschip 1964 Van Goor, Monnickendam
Poolster Motorvrachtschip 1980 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Poolster Motorsleepboot 1924 Visser & Braat, Leiden
Poolster Motorvrachtschip 1980 Peters, Kampen
Poolster Motorvrachtschip 1929 J. Vos & Zn., Groningen
Poolster Motorsleepboot 1899 Kromhout, Amsterdam
Poolster Zeilschip 1906
Poolster Motorvrachtschip 1957 Meuse & Sambre, Beez
Poolster II Motorvrachtschip 1971 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Poolster II Motorvrachtschip 1963 St. Pieter, Hemiksem
Poolster IV Motorvrachtschip 1960 Jacobs & Kinderen, Schelle
Poolvos IJsbreker 1969 Vooruitgang Gebr. Suurmeijer, Foxhol
Poolzee Motortankschip 2003 Astrachan Plant, Astrachan
Poortvliet Motortankschip 1926 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Popeye Motorbeunschip 1939 Gebr. Pot, Bolnes
Popeye Motorvrachtschip 2001 Jiangdu Xinhua Shipbuilding, Yangzhou
Por Que Motorbeunschip 1965 Peters Scheepswerf, Dedemsvaart
Por-Dios Motorvrachtschip 1953 Duchesne & Bossiere, Le Havre
Por-Dios Motorvrachtschip 1934 Gebr. Pot, Bolnes
Porky Motorsleepboot 1946 Schut, Hoogezand
Poros Motortankschip 1973 Ewald Berninghaus, Köln-Deutz
Porrena Poedertanker 1962 Fulton, Willebroek
Port 1 Motortankschip 1964 Timmer, Overschie
Port 2 Motortankschip 1964 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Port 2 Motortankschip 1963 Scheepswerf Hoogezand, Bergum
Port 3 Motortankschip 1966 Timmer, Overschie
Port 4 Motortankschip 1989 Selah Shipyard, Istanbul
Port de Beyrouth Motorsleepboot 1940
Port de Mar Motorvrachtschip 1983 Arminiuswerft, Bodenwerder
Port Elizabeth Motortankschip 2010
Port of Amsterdam 1 - Castor Patrouillevaartuig 2013 Damen Shipyard, Gorinchem
Port of Amsterdam 2 Patrouillevaartuig 1981 Gebr. Akerboom, Leiden
Port of Amsterdam 3 - Triton Patrouillevaartuig 2006 Damen Shipyard, Gorinchem
Port of Amsterdam 4 - Athena Patrouillevaartuig 2010 Damen Shipyard, Gorinchem
Port of Amsterdam 5 - Pollux Patrouillevaartuig 2013 Damen Shipyard, Gorinchem
Port of Amsterdam 6 Patrouillevaartuig 1976 Van Goor, Monnickendam
Port of Amsterdam 7 - Poseidon Patrouillevaartuig 2001 IHC, Sliedrecht
Port of Amsterdam 8 - Hephaistos Patrouillevaartuig 2002 IHC, Sliedrecht
Port of Maraira Motorsleepboot 1955
Porta Bohemica Passagiersschip 1928
Portador Motorvrachtschip 1962 Van Nugteren, Irnsum
Portador Motorvrachtschip 1965 Van Goor, Monnickendam
Portello Motorvrachtschip 1989 Slob, Papendrecht
Porter Motorvrachtschip 1961 van Goor, Monnikendam
Porter Motorvrachtschip1 958 VEB Schiffswerft, Dresden-Übigau
Porter Motorvrachtschip 1950 Atlas Werke, Bremen
Porteur Motorvrachtschip 1957 H. Grube, Hamburg
Portland Motortankschip 2020 Kladovo Shipyard, Kladovo
Porto Bello Motorvrachtschip 2007 Stig Jiangsu Sugang Shipbuilding, Yizheng
Porto Bello Motorvrachtschip 1979 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Porto Bello Motorvrachtschip 2016 Severnav SA, Drobeta-Turnu Severin
Portofino Motorvrachtschip 1949 Jonker & Stans, Hendrik-Ido-Ambacht
Portofino Motorvrachtschip 1951 Carl Heidelmann, Lauenburg
Portugal Motorsleepboot 1928 P. Smit Jr., Rotterdam
Portunus Motorvrachtschip 1921 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Portunus Oliebestrijdingsvaartuig 1993
Portunus Motorvrachtschip 1927 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Portunus Motortankschip 1963 Gebr. van der Werf, Deest
Portus Duw-Sleepschip 1939 De Groot & Van Vliet, Slikkerveer
Portus 2 Duw-Sleepboot 1955 L.J. Boer, Sliedrecht
Portus 2 Duw-Sleepboot 1964 Smidts Freres, Hemiksem
Porzana Motortankschip 1957 Ewald Berninghaus, Köln-Deutz
Poseidon Duw-Sleepboot 1954 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Poseidon Wachtschip 1930 Ooms, Amerstol
Poseidon Motorsleepboot 1957 H. de Haas, Maassluis
Poseidon Motorvrachtschip 1985 Weserwerft, Minden
Poseidon Motorvrachtschip 1955 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Poseidon Bok 1947
Poseidon Passagiersschip 1986 Lux Werft, Mondorf
Poseidon Zeilcharterschip 1903 Van Duijvendijk, Papendrecht
Poseidon Motorvrachtschip 1967 Ceske Lodenice, Melnik
Poseidon Passagiersschip 1926
Poseidon Motorvrachtschip 1922 W. Stützer, Havelberg
Poseidon Motorvrachtschip 1994 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Poseidon Stoomsleepboot 1882 Wed. C. Boele & Zn., Slikkerveer
Poseidon Motorvrachtschip 1957 J.G. Hitzler, Lauenburg
Poseidon Motorvrachtschip 1956 Carl Heidelmann, Lauenburg
Poseidon Motorvrachtschip 1931 Holland, Hardinxveld
Poseidon Motorsleepboot 1973 Damen Shipyard, Hardinxveld
Poseidon Patrouillevaartuig 1984 Schottel Nederland, Warmond
Poseidon Bok 1947
Poseidon Motorvrachtschip 1963 Peters, Dedemsvaart
Poseidon Motortankschip 1971 Barkmeijer, Stroobos
Poseidon Duw-Sleepboot 1908
Poseidon Motorvrachtschip 1940 P. Smit Jr., Rotterdam
Poseidon Motorvrachtschip 1938 René de Winter, Boom
Poseidon Passagiersschip 1996 Lux Werft, Mondorf
Poseidon Motortankschip 2000 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Poseidon Cruiseschip 1979 Peters, Kampen
Poseidon Motortankschip 1930 Gebr. Sachsenberg, Rosslau a/d Elbe
Posiva Motorvrachtschip 1908 Gebr. Boot, Leiderdorp
Possidi Motorvrachtschip 1989 Jac. den Breejen, Hardinxveld
Possidi Motorvrachtschip 1958 De Groot & Van Vliet, Slikkerveer
Postillon Passagiersschip 1928 Goede Verwachting, Ouderkerk a/d Amstel
Postillon Passagiersschip 1928 Goede Verwachting, Ouderkerk a/d Amstel
Potentilla Motortankschip 1949 Jos Boel & Zn., Temse
Potgieter Sleepvrachtschip 1911 Ewald Berninghaus, Duisburg
Pothoofd Motorsleepboot 1946 De Vries Lentsch, Amsterdam
Potla Varend Woonschip 1929 Hendriks, Dodewaard
Potomac Motortankschip 1957 Zeehondenwerf, Vlissingen
Potvis Meetvaartuig 1977 Damen Shipyard, Gorinchem
Potvis Motorsleepboot 1964 Gebr. van Vliet, Hendrik Ido Ambacht
Pouchet Motorvrachtschip 1939 De Biesbosch, Dordrecht
Pouilly Motorvrachtschip 1949 Ingalls Shipbuilding Co, Alabama
Poulain Duw-Sleepboot
Poulbot Motorvrachtschip 1959 Forges, Strasbourg
Pourquoi Motorvrachtschip 1935 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Pouwel Motortankschip 1962 De Hoop, Schiedam
Pouwel Bunkerstation 1923 Gebr. Sachsenberg, Rosslau a/d Elbe
Pouwel S Motortankschip 2009 Stocznia Malbo, Wroclaw
Pouwel S Motortankschip 2004 Severnav SA, Drobeta-Turnu Severin
Power Motorsleepboot 1950 Gebr. Kooiman, Zwijndrecht
Power-Ship Motorvrachtschip 1961 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Powerful Kraan & overslagschip 1927 Gebr. Pot, Bolnes
Poznan Motorvrachtschip 1970 Pragwerk, Melnik
Poznan Motorvrachtschip 1968 Deggendorfer Schiffswerft, Deggendorf
PR 1496 Motorsleepboot 1986
PR 3 Motorsleepboot 1956 VEB Neptun Werft, Rostock
PR 4 Motorsleepboot 1956 VEB Neptun Werft, Rostock
PR. 1 Motorsleepboot 1956 VEB Neptun Werft, Rostock
Praha Motorvrachtschip 1988 Ceske Lodenice, Melnik
Praha 1 Motorduwboot 1970 Ceske Lodenice, Melnik
Praha 2 Vrachtduwbak 2005 Veramar Group, Chvalatice
Prahoe Sleepvrachtschip 1913 De Merwede, Hardinxveld
Prahovo Motorduwboot 1985 Lodenice Praha Narodni Podnik, Melnik
Praia Patrouillevaartuig 1957 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Praxeas Motorvrachtschip 1963 Fulton, Willebroek
Prelude Motorvrachtschip 2001 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Premicon Queen Cruiseschip 2008 Neptun Werft, Rostock-Warnemünde
Premnitz Motortankschip 1957 Gebr. Kiehn, Hamburg
Prenzlau Motorvrachtschip 1962 VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Presagio Motorvrachtschip 2006 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Presagio Motorvrachtschip 1981 Peters, Kampen
Presagio Motorvrachtschip 1960 Lambrechts, Boom
Present Motorvrachtschip 1957 Piet Hein, Papendrecht
President Baron Houtart Motorsleepboot 1934 Boele, Bolnes
President Delmar Duw-Sleepboot 1963 Nouveau Chantier, Liege Monsin
President Georges Auberger Motorvrachtschip 1950 S.C.A.R., Strasbourg
President Henry Damour Motorvrachtschip 1952 S.C.A.R., Strasbourg
President Herrenschmidt Motorsleepboot 1938 De Biesbosch, Dordrecht
President Hippolyte Bloch Motorvrachtschip 1952 S.C.A.R., Strasbourg
President J.V. Wierdsma Reddingboot 1930 Nicolaas Witsen, Alkmaar
President Jan Lels Reddingboot 1930 De Merwede, Hardinxveld
President John F. Kennedy Rondvaartboot
President Paul Kruger Motorvrachtschip 1934 Vooruitgang Gebr. Suurmeijer, Foxhol
President Robert Vilgrain Motorvrachtschip 1952 S.C.A.R., Strasbourg
President T.G. Masaryk Radersleepboot 1932 Komarno, Komarno
Pressburg Motorvrachtschip 1957 Hilgers, Rheinbrohl
Pressburg Motorvrachtschip 1940 De Biesbosch, Dordrecht
Prestige Motortankschip 1991 Alblas, Hendrik-Ido-Ambacht
Prestige Motorvrachtschip 2004 Leninskaya Kuznitsa Shipyard, Kiev
Prestige Motortankschip 1961 Lankewerft, Berlin-Spandau
Prestige Motorvrachtschip 2008 Yizheng Shipyard, Yizheng
Prestige Motortankschip 1959 De Merwede, Hardinxveld
Prestige Motorvrachtschip 1961 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Presto Sleepvrachtschip 1892 Gebr. Jonker, Kinderdijk
Presto Motorsleepboot 1938 Amels & Zn., Makkum
Presto Motorvrachtschip 2008 Lonchung Sainty Marine, Yiangduj
Presto Motorvrachtschip 1950 Holland, Haarlem
Presto Motorvrachtschip 1925 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Presto Stoomsleepboot 1877
Presto Motortankschip 2003
Presto Motorvrachtschip 1996 Remontowa Stocznia Rzeczna, Wroclaw
Presto Motorvrachtschip 1902 van Vliet & Co, Hardinxveld
Presto Motorvrachtschip 1952 Bodewes, Martenshoek
Presto Sleepvrachtschip 1930 De Hoop, Pannerden
Presto Motorvrachtschip 1957 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Pretoria Motorvrachtschip 1989 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Pretoria Motorvrachtschip 1966 Engelen & Landeghem, Buggenhout
Pretoria Sleepvrachtschip 1901 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Preussen Stoomsleepboot 1893 Janssen & Schmilinsky, Hamburg
Preussen Motorvrachtschip 1929 C. Pape, Bodenwerder
Preussen Stoompassagiersschip 1885 Schiffswerft Fürstenberg, Fürstenberg a/d Oder
Preussen Motorvrachtschip 1912
Priamos Motortankschip 1986 J.H. van Eijk & Zn., Sliedrecht
Pride Motortankschip 2003 Damen Shipyards, Nikolayev
Pride Of Faial Motorvrachtschip 2002 Begej Shipyard, Zrenjanin
Pride Of Faial Motorvrachtschip 2005 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Pride Of Faial Motorvrachtschip 2008 Dazheng Shipbuilding Co, Dalian
Pride Of Faial Motortankschip 2009
Pride Of Faial II Vrachtduwbak 2005 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Prima Stoomsleepboot 1907 Janssen & Schmilinsky, Hamburg
Prima Cura Motorvrachtschip 1912 Gebr. Boot, Delft
Primadonna Cruiseschip 1998 Deggendorfer Schiffswerft, Deggendorf
Primair Motorvrachtschip 1944 De Groot & Van Vliet, Slikkerveer
Primair Motorvrachtschip 1989 Peters, Kampen
Primair Motorvrachtschip 1958 Schipper & Goern, Lauenburg
Primair Motortankschip 1958 Germersheimer Schiffswerft, Germersheim
Primas Motorvrachtschip 1925 Meijer, Beneden Leeuwen
Primera Motorvrachtschip 1987 De Merwede, Hardinxveld
Primera Motortankschip 2004 Yahua Shipyard, Nantong
Primera Motorvrachtschip 1998 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Primera Motortankschip 1975 St. Barbara, Eisden
Primera Motortankschip 1972 Schlömer, Oldersum
Primera Motorvrachtschip 1964 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Primera Motortankschip 1972 Barkmeijer, Stroobos
Primera Motorvrachtschip 1964 De Wilde, Burcht
Primera Motorvrachtschip 1982 De Kaap, Meppel
Primero Motorvrachtschip 1958 Friedrich Rasche, Uffeln-Vlotho
Primero Vrachtduwbak 2005 Arkul Shipyard, Arkul
Primo Sleepvrachtschip 1909 De Groot, Delft
Primo Stoomsleepboot 1908 Gebr. Paans, Roodevaart
Primo Motorvrachtschip 1958 Ruhrorter Schiffswerft, Bremen-Rönnebeck
Primo Motorvrachtschip 1949 Ingalls Shipbuilding Co, Alabama
Primo Motorduwboot 1980 Damen Shipyard, Gorinchem
Primo Initio Motorvrachtschip 1939 Jos Boel & Zn., Temse
Primos Motorvrachtschip 1939 Vahali, Gendt
Primos Motortankschip 2009 Centromost Stocznia Rzeczna, Plock
Primula Motortankschip 1949 Jos Boel & Zn., Temse
Primus Passagiersschip 1974 Schmidt, Oberkassel
Primus Stoomsleepboot 1894 H.J. Koopman, Dordrecht
Prince Albert Passagiersschip 1949 Schiffswerft D.W. Kremer Sohn, Elmshorn
Princehaven Passagiersschip 1998 Scheepswerf Grave BV, Grave
Princehof Motorvrachtschip 1972 Van Goor, Monnickendam
Princehof Passagiersschip 1896 Jabon, Ombret
Princehof Partyschip 1966 G. Bijlsma & Zn., Wartena
Princehof Motorvrachtschip 1988 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Princess Passagiersschip 2004 De Kaap, Meppel
Princess Cruiseschip 1981 Husumer Schiffswerft, Husum
Princess Motorvrachtschip 1963 Ganda, Merelbeke
Princess Motortankschip 1963 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Princess Motorvrachtschip 2001 Jiangsu Yangzijiang Shipyard, Jiangyin
Princess Motorvrachtschip 1979 Scheepscon, Nieuw-Lekkerland
Princess Passagiersschip 1951 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Princess Laya Recreatievaartuig 1974 Amels & Zn., Makkum
Princess Maria Motorvrachtschip 2004 Yahua Shipyard, Nantong
Princess Sophie Cruiseschip 1994 St. Barbara, Maasmechelen
Princess-H Duw-Sleepboot 1966 Visscher & Zn., Zwartsluis
Princesse D'Aquitaine Cruiseschip 2001 Meuse & Sambre, Namen
Princesse de Provence Cruiseschip 1992 Ruscador Shipyard, Hull
Princesse Marie Astrid Passagiersschip 1985 Lux Werft, Mondorf
Princesse Marie-Astrid Passagiersschip 2000 Lux Werft, Mondorf
Princesse Marie-Astrid Passagiersschip 2010 Lux Werft, Mondorf
Princesse Royal Cruiseschip 1999 Kobierzyce, Szczecin
Principio Sleepvrachtschip 1912 De Groot, Delft
Prins Motorvrachtschip 1956 H. de Wachter, Hemiksem
Prins 1 Kraan & overslagschip 1969 Stadewerft, Hamburg
Prins 2 Motorbeunschip 1969 H. Grube, Hamburg
Prins 3 Motorbeunschip 1969 H. Grube, Hamburg
Prins 4 Motorvrachtschip 1979 Grave, Grave
Prins 6 Kraan & overslagschip 2017 Poppen, Zwartsluis
Prins Alexander Sleepvrachtschip 1870 Otto, Krimpen a/d IJssel
Prins Alexander Motorbeunschip 1961 Van Vlaardingen, Gouda
Prins Alexander Motorvrachtschip 1982 Gebr. Matena, Papendrecht
Prins Alexander Motorvrachtschip 1963 De Durme, Tielrode
Prins Alexander Motorbeunschip 1971 Gebr. Buijs, Krimpen a/d IJssel
Prins Bernard Veerboot 1950 Kon. Mij. De Schelde, Vlissingen
Prins Bernard Reddingboot 1940 Nicolaas Witsen, Alkmaar
Prins Bernard Rondvaartboot 1994
Prins Bernhard Coaster 1938 Gebr. Van Der Werf, Deest
Prins Bernhard Passagiersschip 1937 Overtoom, Amsterdam
Prins Bernhard Restaurantschip 1938 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Prins Claus Passagiersschip 1935 Meyer Werft, Papenburg
Prins Constantijn Motorvrachtschip 1972 Gebr. Buijs, Krimpen a/d IJssel
Prins Constantijn Rondvaartboot
Prins Constantijn Motorvrachtschip 1986 Lanser, Sliedrecht
Prins Friso Passagiersschip 2014 Visscher Jachtbouw, Lemmer
Prins Hendrik Rondvaartboot 1948 Kok, Muiden
Prins Hendrik Rondvaartboot 1958 Cammenga's Jacht & Scheepswerf, Zaandam
Prins Hendrik Stoompassagiersschip 1907 L. Smit & Zn., Kinderdijk
Prins Hendrik Zeilpassagiersschip 1890 Jan Meursing, Amsterdam
Prins Hendrik Radersleepboot 1919 Gebr. Sachsenberg, Köln-Deutz
Prins Hendrik Reddingboot 1951 Schouten, Muiden
Prins Hendrik Passagiersschip 1953
Prins Hendrik Stoompassagiersschip 1910 Nederlandsche Scheepsbouw Mij., Amsterdam
Prins Hendrik Veerboot 1932 Kon. Mij. De Schelde, Vlissingen
Prins Hendrik Passagiersschip 1993 Grave, Grave
Prins Hendrik I Stoomsleepboot 1887 De Reede, Papendrecht
Prins Johan Friso Rondvaartboot 1963
Prins Johan Friso Motorvrachtschip 1975 Gebr. Buijs, Krimpen a/d IJssel
Prins Maurits Motortankschip 1971 Stocznia Remontowa, Wroclaw
Prins Maurits Motorvrachtschip 1982 Gebr. Buijs, Krimpen a/d IJssel
Prins Maurits Passagiersschip 1904 Kon. Mij. De Schelde, Vlissingen
Prins Maurits Motorvrachtschip 1926 Holland, Hardinxveld
Prins Maurits Passagiersschip 1941 Meyer Werft, Papenburg
Prins van Nassau Sleepvrachtschip 1885 van Duijvendijk, Ouderkerk a/d IJssel
Prins van Nassau 4 Sleepvrachtschip 1900 Gebr. Pot, Bolnes
Prins van Nassau V Sleepvrachtschip 1900 P. Boele Pz., Slikkerveer
Prins van Oranje Passagiersschip 1908 Nederlandsche Scheepsbouw Mij., Amsterdam
Prins van Oranje Motorvrachtschip 1962 Joh. van Duijvendijk, Krimpen a/d IJssel
Prins van Oranje Passagiersschip 1916 Gebr. Zwolsman, IJlst
Prins Willem Alexander Veerboot 1970 De Merwede, Hardinxveld
Prins Willem I Restaurantschip 1933 Kon. Mij. De Schelde, Vlissingen
Prins Willem I Sleepvrachtschip 1928 De Merwede, Hardinxveld
Prins Willem IV Veerboot 1967 Bijholt, Foxhol
Prins Willem van Oranje Rondvaartboot 1949 Sieben & Co, Zaandam
Prins Willem-Alexander Rondvaartboot 1963
Prins Willem-Alexander Cruiseschip 2003 De Merwede, Hardinxveld
Prins Willem-Alexander Fast-Ferry 2004 Kon. Mij. De Schelde, Vlissingen
Prinsengracht Poedertanker 1965 Weserwerft, Minden
Prinsenland Motorvrachtschip 1961 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Prinsenland Motortankschip 1987 Scheepswerf Made, Made
Prinsenlander Passagiersschip 1959 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Prinsenstad Motorbeunschip 1967 Bodewes, Foxhol
Prinsenstad Kraan & overslagschip 1901 v/h Wed. A. van Duivendijk, Papendrecht
Prinseplaat Passagiersschip 1961 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Prinses Motortankschip 2020 Partner Stocznia, Szczecin
Prinses Alexia Rondvaartboot 1988 W.H. de Groot, Amsterdam
Prinses Amalia Opleidingsschip 2007 Turnu Severin Shipyard, Severnav
Prinses Amalia Passagiersschip 2019 De Hoop, Lobith
Prinses Anna Veerpont 1968 Amels & Zn., Makkum
Prinses Ariane Rondvaartboot 1991 De Vooruitgang, Zaandam
Prinses Beatrix Opleidingsschip 1960 Hendriks, Dodewaard
Prinses Beatrix Rondvaartboot 1986 Prinses BeatrixVeerpont
Prinses Beatrix Werkvaartuig 1926 Schram, Bolnes
Prinses Beatrix Veerboot 1958 J. & K. Smit & Zn., Kinderdijk
Prinses Beatrix Motorvrachtschip 1930 Gebr. Pot, Bolnes
Prinses Catharina-Amalia Rondvaartboot 1963
Prinses Christina Opleidingsschip 1963 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Prinses Christina Cruiseschip 1969 Voorwaarts, Hoogezand
Prinses Christina Rondvaartboot
Prinses Christina Veerpont 1968
Prinses Irene Opleidingsschip 1962 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Prinses Irene Motorvrachtschip 1932 Barkmeijer, Zuidhorn
Prinses Irene Motorvrachtschip 1929 Meijer, Zaltbommel
Prinses Irene Cruiseschip 1896 Ewald Berninghaus, Duisburg
Prinses Irene Rondvaartboot 1936
Prinses Irene Veerpont 1918
Prinses Irene Veerboot 1960 Kon. Mij. De Schelde, Vlissingen
Prinses Juliana Sleepvrachtschip 1909 Joh. van Duijvendijk, Krimpen a/d IJssel
Prinses Juliana Cruiseschip 1976 Peters, Kampen
Prinses Juliana Opleidingsschip 1931 Gideon, Groningen
Prinses Juliana Stoomsleepboot 1910 Huiskens & van Dijk, Dordrecht
Prinses Juliana Veerboot 1931 Rotterdamsche Droogdok Maatschappij, Rotterdam
Prinses Juliana Veerboot 1986 De Merwede, Hardinxveld
Prinses Juliana [Thyssen XVII] Stoomsleepboot 1919 Gebr. Sachsenberg, Köln-Deutz
Prinses Margriet Veerboot 1964 Van Der Giessen, Hardinxveld
Prinses Margriet Reddingboot 1989 Damen Shipyard, Gorinchem
Prinses Margriet Logementschip 1914 Vahali, Gendt
Prinses Margriet Rondvaartboot
Prinses Margriet Motorvrachtschip 1957 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Prinses Margriet Cruiseschip 1965 Amels & Zn., Makkum
Prinses Margriet Zandzuiger 1958 De Hunze, Foxhol
Prinses Margriet Opleidingsschip 1966 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Prinses Maria Louise Veerboot 1964 Barkmeijer, Vierverlaten
Prinses Marijke Motorvrachtschip 1957 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Prinses Maxima Fast-Ferry 2004 Kon. Mij. De Schelde, Vlissingen
Prinses Maxima Opleidingsschip 2007
Prinses Maxima Hotelschip 1937 Skoda Works, Pilsen
Prinses Màxima Rondvaartboot 1963
Prinz Eugen Passagiersschip 1987 Linz Schiffswerft, Linz
Prinz Heinrich Stoompassagiersschip 1895
Prinzessin Anabella Cruiseschip 1973 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Prinzessin Isabella Cruiseschip 2002 De Hoop, Lobith
Prinzessin Katharina Cruiseschip 1991 Ruscador Shipyard, Hull
Prinzessin Sisi Cruiseschip 2000 De Merwede, Hardinxveld
Prisa Motorvrachtschip 2005 Brodogradiliste, Apatin
Priscilla Motorvrachtschip 1930 P. Boele Pz., Slikkerveer
Priscilla Motortankschip 1961 De Groot & Van Vliet, Slikkerveer
Prisma Meetvaartuig 1957 Damen Shipyard, Hardinxveld
Pritzerbe Motorvrachtschip 1955 Hilgers, Rheinbrohl
Privano Motortankschip 1959 H. Grube, Hamburg
Privatim Motorvrachtschip 1962 Sabarm, Brugge
Privatim II Motorvrachtschip 1955 Schimag, Mannheim
Privatim III Duwbak 1939 De Groot & van Vliet, Slikkerveer
Privatum Motorvrachtschip 1925 Gebr. Niestern, Delfzijl
Privatum Motorvrachtschip 1909 Kalkman, Capelle a/d IJssel
Privilege Motorvrachtschip 1982 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Privilege Motorvrachtschip 1998 Ceske Lodenice, Usti
Privilege II Vrachtduwbak 2005 Santierul Naval Constanta SA, Constanta
Pro Contra Motorvrachtschip 1962 Van Goor, Monnickendam
Pro Deo Motorvrachtschip 1924 Industrie, Alphen a/d Rijn
Pro Deo Motorvrachtschip 1967 De Wachter, Boom
Pro Et Contra Motorvrachtschip 1961 Joh. van Duijvendijk, Krimpen a/d IJssel
Pro et Contra Motorvrachtschip 1931 Chantier Naval, Sint-Denijs-Westrem
Pro et Contra Stoomsleepboot 1897 van Vlaardingen, Gouderak
Pro Et Contra Motorvrachtschip 1906 v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Pro et Contra Motorvrachtschip 1930 H. Kroeze, Hoogezand
Pro et Contra II Motorklipper 1885 Van Duijvendijk, Papendrecht
Pro Patria Motorvrachtschip 1940 Spatz & Co., Germersheim
Pro Patria Motorvrachtschip 1929 Gebr. Boot, Delft
Pro Rata Motorvrachtschip 1961 Fulton, Willebroek
Pro Rata Motorvrachtschip 1959 van Goor, Monnickendam
Pro Rata Motorbeunschip 1964 Verolme, Heusden
Pro Rata Motorbeunschip 1962 J. Vos & Zn., Hindeloopen
Pro Rata Motorbeunschip 1969 van Goor, Monnikendam
Pro Rata Motorbeunschip 2003 Rechitsa Shipyard, Belarus
Pro Rege Motorvrachtschip 1926 Gebr. Boot, Delft
Pro Rege Motorvrachtschip 1902 Jos Boel & Zn., Temse
Pro Tempore Motorvrachtschip 1979 Van Rossum, Dreumel
Pro Veritate Motorvrachtschip 1967 Rodenhuizen, Langerbrugge
Proan Sleepvrachtschip 1930 Jos Boel & Zn., Temse
Procontra Motorvrachtschip 1964 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Procura Motorvrachtschip 1959 De Wachter, Boom
Procura Motorvrachtschip 1939 De Wachter, Boom
Procyon Motortankschip 2008 Giurgiu Shipyard, Giurgiu
Procyon Motorvrachtschip 1998 Mangalia Shipyard, Mangalia
Procyon Loodsboot 2014 Barkmeijer, Stroobos
Procyon Sleepvrachtschip 1915 Bennik, Westervoort
Procyon - A 818 Loodsboot 1951
Procyon II Vrachtduwbak 2003 Begej Shipyard, Zrenjanin
Prodest Motorvrachtschip 1954 la Treiche, Mourlon
Prodigio Motorvrachtschip 2004 Dalian Development Shipyard, Dalian
Prodigio Motorvrachtschip 1958 Richard Panesi, Oostende
Prof. Van Oord Patrouillevaartuig 1942
Profectus Est Motorvrachtschip 1921 Rheinwerft Walsum, Walsum
Professor Lorentz Recreatievaartuig 1966 De Vries Lentsch, Alphen a/d Rijn
Profiler Meetvaartuig 1961 Gebr. Akerboom, Oegstgeest
Progess III Motorvrachtschip 1928 De Biesbosch, Dordrecht
Progres Motortankschip 1972 Arminiuswerft, Bodenwerder
Progres Stoomsleepboot 1909 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Progres Motorvrachtschip 1930 v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Progres Sleepvrachtschip 1901 Zeeland, Hansweert
Progres Motorvrachtschip 1964 Lambrechts, Boom
Progres Motorvrachtschip 1955 Hoornsche Diep, Groningen
Progres Motorvrachtschip 1938 Haarlemse Scheepsbouw Mij., Haarlem
Progres Motorvrachtschip 1929 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Progres Duw-Sleepboot 1957 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Progres Sleepvrachtschip 1930 De Noord, Alblasserdam
Progres Motorvrachtschip 1928 De Groot & van Vliet, Slikkerveer
ProgresMotorvrachtschip 1940 Schmidt, Oberkassel
Progres Motorvrachtschip 1953 Schimag, Mannheim
Progres Motorvrachtschip 2008 Taizhou Yongqing Shipyard, Taixing
Progres Motorvrachtschip 1929 De Schelde, Antwerpen
Progres Motorvrachtschip 1929 De Schelde, Antwerpen
Progres III Sleepvrachtschip 1930 Ewald Berninghaus, Duisburg
Progress Motortankschip 2005 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Progress Kraan & overslagschip 1995 Kozielska Stocznia Rzeczna, Kozle
Progress Motorvrachtschip 1901 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Progress Motortankschip 2007 Centromost Stocznia Rzeczna, Plock
Progress I Motorsleepboot 1966 Eltink, Beneden Leeuwen
Progresso Motorvrachtschip 1954 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Progresso Werkvaartuig 1963 Scheepswerf Grave BV, Grave
Prokob Divis Motorvrachtschip 1962 Ceske Lodenice, Praag
Prolongation Stoomsleepboot 1904 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Prolongation III Stoomsleepboot 1906 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Promenade Duw-Sleepschip 1930 De Haan & Oerlemans, Heusden
Promenade Motorsleepboot Kromhout, Amsterdam
Promenade 2 Sleepvrachtschip 1906 Wed. C. Boele & Zn., Slikkerveer
Promessa Motorvrachtschip 2009 Sainty Shipbuilding, Jiangdu
Promethee Motorvrachtschip 1955 Hilgers, Rheinbrohl
Prometheus Motorvrachtschip 1957 Meintjes, Antwerpen
Prometheus Sleepvrachtschip 1913 Gebr. van de Windt, Vlaardingen
Prominent Motorvrachtschip 2000 JSC Rousse Shipyard, Rousse
Promotion Motortankschip 2009 Breko Marine, Eregli
PronkjewailRondvaartboot 1948 Kok, Vinkeveen
Pronto Motorvrachtschip 1925 Gebr. Jonker, Kinderdijk
Pronto Motorvrachtschip 1970 Ceske Lodenice, Melnik
Pronto Motorvrachtschip 2007 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Pronto Stoomsleepboot 1914 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Pronto Motorvrachtschip 1988 Van Der Giessen De Noord, Krimpen a/d IJssel
Pronto Motorvrachtschip 1919 v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Pronto 6Motorsleepboot 1941 Schimag, Mannheim
Pronto IV Motorsleepboot 1942 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Pronto V Duw-Sleepboot 1941 Schimag, Mannheim
Propania Motortankschip 1958 Boele, Bolnes
Propus Motorvrachtschip 1989 Nevskiy, Leningrad
Propusol I Sleeptankschip 1910 Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Prorato I Motorvrachtschip 1957 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Prorato II Motorvrachtschip 1974 Gebr. Elfring, Haren / Ems
Prorato II Motorvrachtschip 1957 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Proserpina Sleeptankschip 1906 Pannevis, Alphen a/d Rijn
Proserpina Motortankschip 1965 Hendriks, Dodewaard
Prospector Meetvaartuig 1955 Gebr. Akerboom, Leiden
Prosper Motorvrachtschip 1954 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Prosperité Passagiersschip 1957 De Durme, Tielrode
Prospero Varend Woonschip 1954 Hendriks, Dodewaard
Protea Motorvrachtschip 1968 Ceske Lodenice, Melnik
Protea Motorvrachtschip 1961 François Plaquet S.A., Péronnes-lez-Antoing
Protection Motorvrachtschip 1957 J.G. Hitzler, Lauenburg
Protector Duw-Sleepboot 1954 Teltowwerft, Berlin
Protector Duw-Sleepboot 1927 H.J. Koopman, Dordrecht
Proteus Motortankschip 2004 Baltysky Zavod Shipyard, St. Petersburg
Proton Motortankschip 1962 Piet Hein, Papendrecht
Protrans 4 Motorduwboot 1972 S.C.A.R., Strasbourg
Protrans I Motorduwboot 1972 Deltawerf, Sliedrecht
Protrans III Motorduwboot 1968 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Provence Recreatievaartuig 1976
Provence Cruiseschip 2002 Le Chantier Naval, Chalon-sur-Saône
Provence Motorvrachtschip 1916 Jabon, Ombret
Provence Motortankschip 1971 Kötter-Werft, Haren / Ems
Provenu Motorvrachtschip 1934 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Provençal Motorsleepboot 1943 Chantier Naval de la Haute Seine, Villeneuve-le-Roi
Providence Motorvrachtschip 1953 Arminiuswerft, Bodenwerder
Providence Sleepvrachtschip 1876 Jabon, Ombret
Providence Sleepvrachtschip 1926 De Noord, Alblasserdam
Providence Motorvrachtschip 1990 Hans Boost, Trier
Providence Motorvrachtschip 2008 Hans Boost, Trier
Providentia Motorvrachtschip 1929 De Groot & Van Vliet, Slikkerveer
Providentia Motorvrachtschip 1960 Hollandia, Krimpen a/d IJssel
Provider Motortankschip 2004 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Provider Motortankschip 2012 Barkmet, Lovosice
Provider Motortankschip 2020 Ceske Lodenice, Decin
Provincie Groningen Motorsleepboot 1940 Fikkers, Foxhol
Provincie Groningen Zeilschip 1894 Pattje, Waterhuizen
Provincie Zuid-Holland Directievaartuig 1960 C. van Lent, Kaagdorp
Provo 2 Motorduwboot 1973 Ceske Lodenice, Melnik
Provo 3 Motorduwboot 1975 Ceske Lodenice, Melnik
Provo I Motorduwboot 1971 Ceske Lodenice, Melnik
Provocatio Motorvrachtschip 1965 van Goor, Monnickendam
Provocatio Motorvrachtschip 1981 Bodewes, Hoogezand
Provolare Motorvrachtschip 1961 Kerckhove, Merelbeke
Provolare Motorvrachtschip 1961 Fulton, Willebroek
Prudence Stoomsleepboot 1889 L. Smit & Zn., Kinderdijk
Prudentia Sleepvrachtschip 1914 Stapel & Schild, Enkhuizen
Prudentia Motorvrachtschip 1958 Mainil & Kinderen, Ledeberg
Prudentia Sleepvrachtschip 1928 A. de Bakker, Rotterdam
Prudentia I Motortankschip 1909 Ewald Berninghaus, Duisburg
Prudentia III Motortankschip 1904 van de Kuil, Slikkerveer
Prudentia IV Motortankschip 1939 Elsflether Werft, Elsfleth
Prudentia V Motortankschip 1941 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Président André Lebon Sleepvrachtschip 1909 de Noord, Alblasserdam
Psyche Motortankschip 1926 Linz Schiffswerft, Linz
Puccini Sleepvrachtschip 1903 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Puccini Motortankschip 2012
Puchenau (2) Motorsleepboot 1942 Deggendorfer Schiffswerft, Deggendorf
Puck Motorvrachtschip 1963 De Uitkomst, Zaandam
Puck Motorvrachtschip 1926 De Korte, Moerdijk
Puebla Motorvrachtschip 1966 François Plaquet S.A., Péronnes-lez-Antoing
Puget Motorvrachtschip 1952 S.C.A.R., Strasbourg
Pugna Vitae Motorvrachtschip 1960 Lankewerft, Berlin-Spandau
Pugno II Sleepvrachtschip 1900 Gebr. van der Rijken, Waspik
Pulau Baai Motorsleepboot 1983 Damen Shipyard, Gorinchem
Pullwell Motorsleepboot 1954 van de Beldt, Westgrafdijk
Pulos Motortankschip 1965 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pulsa Vrachtduwbak 1963 De Biesbosch, Dordrecht
Pulsa Vrachtduwbak 1969 De Biesbosch, Dordrecht
Pulsa 6 Vrachtduwbak 1991 Stocznia Remontowa, Wroclaw
Puma Vrachtduwbak 1957 Mainil & Kinderen, Ledeberg
Puma Motorvrachtschip 1981 Arminiuswerft, Bodenwerder
Puma Motorvrachtschip 1955 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Puma Motorsleepboot 1956 van Nugteren, Irnsum
Puma Motorvrachtschip 1962 De Wilde, Burcht
Puma II Motorsleepboot 1930 Gebr. van de Windt, Vlaardingen
Puma Bull Motorsleepboot Mutzelfleldtwerft, Cuxhaven
Puma Cheeta Duw-Sleepboot 1959 Schiffswerft Fürstenberg, Fürstenberg a/d Oder
Puma II Motorsleepboot 1981 G.J. van Wezel, Dreumel
Pur-Sang Motorvrachtschip 1925 Huis de Merwede, Papendrecht
Pura Vida Motorvrachtschip 1988 Hans Boost, Trier
Pure-Liner IPassagiersschip 1934 Gutehoffnungshütte, Walsum
Pure-Liner II Passagiersschip 1966 T. van Duijvendijk, Lekkerkerk
Pureoil 4 Sleeptankschip 1902 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Purfina 26 Motortankschip 1954 De Hoop, Schiedam
Purfina 27 Motortankschip 1956 Piet Hein, Papendrecht
Purfina 28 Motortankschip 1956 Piet Hein, Papendrecht
Purfina 30 Motortankschip 1956 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Purfina 31 Motortankschip 1957 H.J. Koopman, Dordrecht
Purfina 31 Motortankschip 1950 Piet Hein, Papendrecht
Purfina 32 Motortankschip 1955 Piet Hein, Papendrecht
Purfina 33 Motortankschip 1958 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Purfina 33 Motortankschip 1958 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Purfina 34 Motortankschip 1956 De Hoop, Schiedam
Purfina XXIV Motortankschip 1953 Jos Boel & Zn., Temse
Purity Motortankschip 2019
Pursang Motorsleepboot 1944 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Pusch 5 Tankduwbak 1972 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Push Motorduwboot 1965 Lambrechts, Boom
Push I Tankduwbak 1956 Rheinwerft Walsum, Walsum
Pushdale Duw-Sleepboot 1966 J. Oelkers, Hamburg
Pushy Cat Motorsleepboot 1972 Damen Shipyard, Gorinchem
Putten Motortankschip 1927 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Putten Motorvrachtschip 1943 Jos Boel & Zn., Temse
Putter Veerpont 2006 Botenbouw Tukker, Gorinchem
PW 105 - Snip 1938 Zaanlandse Scheepsbouw Mij., Zaandam
PW 17 Werkvaartuig en sleepboot 1962 De Lek, Krimpen a/d Lek
Pyramide Motorvrachtschip 1911 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Pyramids Cruiseschip 1980
Pyrgos Motortankschip 1989 Selah Shipyard, Istanbul
Pythagore Motorvrachtschip 2018 Severnav SA, Drobeta-Turnu Severin
Python Motorvrachtschip 1961 De Wilde, Burcht
Python Motorvrachtschip 1959 Ganda, Merelbeke
Python Motortankschip 1956 Ewald Berninghaus, Köln-Deutz
Python II Motortankschip 1943 Laczkovits, Boedapest
Pélagie Motorvrachtschip 1931 Jacobs & Kinderen, Schelle
Pôle-Nord Motorvrachtschip 1956 Gutte Hoffnungshütte, Walsum
'